Bugün ne giydin? Çek görelim..

tskler cnm

kiz bide zor durdumki o pozda tek bacak üstünde sırnaşık şey

illede degisiklik dediler ömrümü yediler .. nemim oglum masanin üstündeydi yan tarafta orasi daginik oldugu icin kestim :) tskler cnm

yaaaaa yerim onu bennnnnn forumun en yakışıklı küçük herüfüüüüüüüü mşlh kırkbinkere:1hug:

oyyyyy amanın delikafadulden
tşkler aşkitom :asigim:

seloş mekanı değiştirdi, beğenmeyenler bir ohh desin
darısı başıma darısı başıma :sm_cool:

Selayhus;13196563[COLOR="purple" .!.:
kiz bide zor durdumki o pozda tek bacak üstünde sırnaşık şey[/COLOR]

illede degisiklik dediler ömrümü yediler .. nemim oglum masanin üstündeydi yan tarafta orasi daginik oldugu icin kestim :) tskler cnm

iştee budur
azim, kk yı ciddiye alma budur
gözlerim yaşardı bu tek ayaklı pozunu görünce :roflol:

twetty minik kusum bugun olmamis ya , hep baska bir telden gibi olmus bana göre ama .. bluzun güzelmis canim... dün sacini nasil yaptin bakiim ?

oh ohhh bayanlar şıkır şıkır bugünde...
secl cnm tarzın çok hoş ...her zamanki gibi
barbişim çizmelerin çok şeker krem rengini bi yerde görmüştüm amma nerde çok uyumlusun renkdaşım benim ...
selayus yawrım chattaşım benim heheheh sende çok güzelsin bebem şal takmaya devam çok yakışmış...
tweety anacım bluzunun sarısı var bende çok tatlı durmuş sende

ben bugün ewde şortlayım bayanlar ne giiydin değil ne giymedin bölümüdemi açsak

şıkık budur işte :lepi: harikasın barbi hatun yaa işin ofis işi olduğu için içinden de geliyordur giyinmek biz giy çıkar yaptığımız için hiç içimden gelmiyo giyinmek bile bazen eşofmanla gidesim geliyor :1no2:
selayhus pek tarz olmuşsun bugün gızzz sositososito
seçil ne datlı çıkmışsın ölee opuyorumnanaktan

twetty minik kusum bugun olmamis ya , hep baska bir telden gibi olmus bana göre ama .. bluzun güzelmis canim... dün sacini nasil yaptin bakiim ?

beğenmedin mi bugün kuzucum canın sağolsun büle yaptrdm saçımı dün biraz bozulmuş hali dabi gamyoncuiremsu

Son düzenleme:
canim o kiyafetin üzerine bende böyle yapardim dogru bir karar vermisin bebis.. ne yazdinda sildin kiz :)))

:jeyyar:
dolabımız sen ve barbiyle pişti sanırsam tutişş sağoll :kedi: olay bugün ne giydinse sende şortlu halini koy ozaman :jeyyar:

canim o kiyafetin üzerine bende böyle yapardim dogru bir karar vermisin bebis.. ne yazdinda sildin kiz :)))

sağol aşkitomm Şeniz bu selayhusta bi pohu beğenmiyo yazıp sildim sempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3

hata verdi barbiye iki yorum yazmış oldum tamam şıkta o ka da değil bi yorum yeter gari :)

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: :roflol::roflol:
ay cok güldüm buna bluzu begendim ki ama :))) kombin i begenmedim

tuticim tsk ettim,, tweetyy ablaya öyle denmez ama aaaaaaaa :)))

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: :roflol::roflol:
ay cok güldüm buna bluzu begendim ki ama :))) kombin i begenmedim

tuticim tsk ettim,, tweetyy ablaya öyle denmez ama aaaaaaaa :)))

latife ettim nan ne ablası şurda bikaç yılın lafını mı yapıon ohaoldumsmile
önemli değil bebişim önemli olan insanın gönlü şık olsun Şeniz

gözlerım kaydı,resım yok yorum cok:bbo:
barbıe sacların sper olmuş bende eksık kalmıyım bu cumbuste dimi ama hepinis süpersınız kızlar ıcın acıldı vallaŞeniz

seçil yüzün saçların çok tatlı
eteğin modeli tam belli değil ama çok uyumlusunn beğendim.

barbii bayıldım
herşeyin çok güzel özellikle ayakkabılar değişik ve tatlı

selayhus güzel görünüyorsun canım

tivitim
çok tatlı olmuşsun etek ile bluzun birbirine yakışmış
eteğinin mavi çiçekleriyle aynı olmuş bluzunun rengii

bugün ben

ayakkabım

40 yılda bir aklıma gelirse takıp takıştırdıklarımm :))

gnydıncımmmm çok uyumlusun beyazlar cok hoş yakışmış çok tatlı olmuşsun canımcımmmmmopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…