Bugün ne giydin? Çek görelim..

Allahım 10 sayfadır bakınıyorum, sadece 2 resim var gerisi hep yorum, muhabbet. kafamçokkarıştı

Buraya temizlik şart oldu:umursamaz:

Allahım 10 sayfadır bakınıyorum, sadece 2 resim var gerisi hep yorum, muhabbet. kafamçokkarıştı

Buraya temizlik şart oldu:umursamaz:

evet evet tam isabet olur kuzu hatun
çok temuz hatunsun bu konida seviyurum senusempatiksalakcinni

Yani iki çift kelime etmeden
onu nerden aldın bunu nerden buldun
yada şunu söyle giy bunu böyle giyme demeden bu topiğin ne anlamı kalır ki kızlar
sizde azcık hoşgörülü olun be yavrular

barbiii siyah beyazin asillig yanina senin asilligin pekbir güzel olmusun biblo gibi ayni . ayakkabilarin ne kadar degisik ne kadar SIK uyumun durusun bittim bugun sana. masallah yavrum..
secl seninde salin bileziklerin cok uyumlu olmus

kiz o...mavii temizlige sende yardim etcen burasi temizlenirse tamammi sende hepimiz birer süpürge alalim... yalniz ben az calisirim cünkü resimde ekliyorum :))))

Son düzenleme:
babrbi bebiş çok uyumlu ve şık olmuşsun yine
dün birisinde görmüştüm çizmelerinin ayakkabılarını
örgüden ve çok ilginç gelmişti :)
canım sadece kemerin pek hoşuma gitmedi onun yerine siyah inci kolye daha hoş olurdu sanki :)

barbiem pamuk şekerim süpersin yine ya ne kadar zevkli bi hatunsun sen böyle çok güzel giyiniyorsun valla gözüm kalmıyor değil hani maşallah sanaa...

seloşum dün aldım bu akkabıları
beğenmene çok sevindim
siyah beyaz hep asildir :lepi:

bende az çalışırım zira çok resim ekliorum delikafadulden

tşk ederim canım
birdahakine öyle denerim a.s

barbiem pamuk şekerim süpersin yine ya ne kadar zevkli bi hatunsun sen böyle çok güzel giyiniyorsun valla gözüm kalmıyor değil hani maşallah sanaa...

daha iyileri senin olsun balım
çok çok tşk ederimmm :asigim:

secl cnm çok hoş olmuşssun

barbieveken cnm ilk önce ayakkabılarına bayıldım siyah beyaz çok güzel olmuşsun

burda hava 2-3 günden beri soguk dün alisverise ciktim üzerimde kazak vardi siz soyunun bakalim :)))
normalde boynuma $al takmazdim ama baktim denedim hosuma gitti ne yalan diyeyim

barbieeeeeeeeeee cnm ayakkabına bittim maffoldummmm süper yaff çok begendim sende çok güzelsin herzamanki gibi:)
Selayhus cnm bnm mekan deişikligi yapmışsınnn kapı önü pozlarınıda çok sefiyodum:)bu pozda bişy eksik oda minik ogluşun:)

çok yakışmış zemuszemus
tskler cnm
Ben bu kombine yorumumu zatii yapmıştım
çok beğendim tek bacaklı çotanak seni sempatiksalakcinni
kiz bide zor durdumki o pozda tek bacak üstünde sırnaşık şey

illede degisiklik dediler ömrümü yediler .. nemim oglum masanin üstündeydi yan tarafta orasi daginik oldugu icin kestim :) tskler cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…