Bugün ne giydin? Çek görelim..

anammm bugun bu topık cosmus yorum yapan herkese tesekkur ederım bugun fazla vaktım yok kızım rahatsız kusup durdu acılden geldık sımdı uyuyor bende stresımı atım dıye bır gırım dedım cosmussunuz

barbı pembısler cok yaksımıs
selayhnus bıtanem ben gormemıstım senın resımlerını bır alıntıda yenı gordum en guzel foton bunlar bence bolero super olmus
susu cok sade ve şıksın

ilarzu canım nosuna bakarım golden rose un koselı bır parlastıcısı var ya o serıden

kılomu verdın dıyenler hayır vermedım hatta 2 kılo aldım

aşkıto
vallaha ıcımı gararttın ne dıyım sana zaten gararıktı cok ıhtıyacım vardı alsanaalsanasmile ama o manzaranın bırde guneslı halını ekle

tutı sende supersın yıne ananın kabul gunundezemuszemus

belınay kız soyle cıvıl cıvıl gıyınmıs resımlerınıde gorelı baskılı felan hep duz bluzler badıler gıyıyosun yasın kac kızım cıvıl cıvıl gıyın fızıkte musahıt ama babanada sanada masallah

BQM cık sıktın hanım hanımcık
düş en son ekledıgın resmı gordum yorum yapamamıstım yıne spor ve asılsın

yaş 26 tatlım ben baskılı şeyleri sevmiyorum canım .... bu arada teşekkür ediyorum...

belinaycım sende cok şeker olmuşsun yine fıstıgımmmopuyorumnanaktan

fıstığın yesin seniiii teşekkürler tattlı dillimm zemuszemus

susu cok uyumlu cok sekersin yafrumm...

tugba BQM ne leyn :roflol:

tamam eklerim güzel halinide :))

canım teşekkür ederim o senin süperliğin......
bu arada çok geçmiş olsun kızın için canım...

BARBY bibiş kıskandım seni pembe tutkunu biri olaraktan pembenin sana da çok yakıştığını görünce sempatiksalakcinni
şaka bi yana çok tatlı olmuşsunaklinialirimsmile

Cennetkokulum canim benim.. yesillik ayri bir hava katti fotografa ondan sanirim hosuna gitmistir birazda :).. bende senin kizin gecenki gözlüklü fotograflarini sonradan gördüm aman yarabbim büyümüste kücülmüs adana güzeli :) tüttt tütt tüü masallah .. bosuna dememisler anasina bak kizini al diye , malesef oglum kücük ..

CennetKokulum

Vallaha sana hastayim ya.. giyim tarzin olsun, fizigin olsun, sac modelin olsun.. duru$un olsun.. her$ey yakisiyor ya sana..
e$in cok $an$li vallaha.. yerimseniben harbiden supersin ya :lepi:

Allah nazardan korusun

Diger Arkadaslar
Tabiki sizlerde supersiniz :hooray::lepi: allah hepinizi nazardan korusun
1000 x masallah tüh tüh tüh hepinize opuyorumnanaktan

merhaba kızlar bende bugün resimciimi ekliim dedim sempatiksalakcinni

secl.... yirim seni yavrummm yirim....
ay ben o bilezikleri bi yerden hatırlıyorummmmmmmm :)))))
altına hangi ayakkabıları giydin kuzum

siyahlı altın sarılı pullu ayakabılarımı giydim meleğim tanırsın tabii bileziklerimi çakkal gözün kaldı dimiiiiiiiiiii :roflol: naniknanik delikafadulden bu arada teşekkür ederim melikeciim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…