Bugün ne giydin? Çek görelim..

seyahuss fıstık gibi olmuşsunn maşallah
oğlunda çok tatlı allah bağışlasın maşallah kuzuya

saol canım benim

mersi ekmek kadayıfım opuyorumnanaktan

resimler IREGIZ nickli canim arkadasima ait .. kendisi daha mesaj sayisini dolduramadigi icin ben ekledim bugun bana misafirlige geldiginde..... :)

teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan
buarada selayhus süper olmnuşsun olumunekankayizsmile
bebek sen dahada bir hos durmusun seksu pozlarinla
canim barbim tsk ettim .bunlar yüzsüz resimlerim yüzlülerini göndercem sana :))
seyahuss fıstık gibi olmuşsunn maşallah
oğlunda çok tatlı allah bağışlasın maşallah kuzuya
cnm tsk ederim

Son düzenleme:
Sevgili Twetty.Biliyorum konu dışı ama özür dileyerek bir şey sormak istiyorum.Saç rengine bayıldım acaba tam olrak hangi renk?Bu arada hepiniz çok şıksınız,uzun süredir sizleri takip ediyorum.

resimler IREGIZ nickli canim arkadasima ait .. kendisi daha mesaj sayisini dolduramadigi icin ben ekledim bugun bana misafirlige geldiginde..... :)

iregizcim siyah beyaz cok uyumlu olmuşsun sevdigim iki renk tatlışım ayakkabın küpen kıyafetin kemerin şalında ayrı bi hava vermiş yane çok seker olmussun canımcımopuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan
Sevgili Twetty.Biliyorum konu dışı ama özür dileyerek bir şey sormak istiyorum.Saç rengine bayıldım acaba tam olrak hangi renk?Bu arada hepiniz çok şıksınız,uzun süredir sizleri takip ediyorum.

kızlaaaaar hepinizine kocaman nazar boncuğu çok hoşsunuz maş.

dersanecim saç rengimi kuaförüm 3 rengi karıştırarak yaptı canım tek boya değil malesef boyaların ne olduğunu sordum konuyla ilgili çok bilgili değilim ama dore bakır , koyu kumral ve sarıyı karıştırdığını söyledi canım umarım yardımcı olabilmişimdir..opuyorumnanaktan

Çok teşekkür ederim canım benim.Mesaj sayım dolunca ben de resimlerimle aranızda olurum inş.Boyaları araştıcağım canım çok sağol.

rockert benım fıkrıme gore ayakkabılarında jean ınde bluzunde cok uyumlu

tewetty sacların hoş olmus benım bronz kahveye benemıs bak sana boyle cocuksu pozlar vamp pozlardan daha cok yakısıyor lolıta masallah

gnydn kızma ama cok sempatık cok gencsın gıyım tarzını bıraz daha yasına uyugun secsen super olacaksın umarım anlatabılmısımdır sankı 35 yas gıbı gıyınıyosun ama cok cıtırsın daha yuzun den anladıgım kadarıyla

selayhnus canım benım cok sıksın dugun nasıl gectı
bu arada arkadasında cok sık gorunuyor ama kemer pek sırıtmıs sıyah beyaz nekadar uyumlu olsada gereklı kontaks yakalanmadıgında cok sırıtır her seyı olmus ama kemer bozmus sıyah olmalıydı fuları ve ayakkabısının uyumu yeterlıydı bence

vamplıkla uzaktan yakından ilişkim yok be leydim kim çıkarıyo bunları kim kim kim ? :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…