Bugün ne giydin? Çek görelim..

Maix Hanım ,Maix Hanım...:kedi:Artık bakıyorum tv de boy gösteriyorsunuz.kaydirigubbakcemile3
Tiviti saç rengin güzel olmuş.
Arka sayfalara gidemedim.boshayallersmile

moon ne kaaa düzgün bir fizigin var cnm yaa masallah cok yakismis üstündekiler
barbim ayakkabilarini kiyafetlerini yine cok yakistirdim sana .. kendime geleyim ekliyecegim kiyafeti gerci hepiniz gördünüz ama :))
askitom cok güzelsin yine ...
cennetkokulum sana bu sac kesimi cok yakisti... kiyafetlerinde cok güzel durmus cok uyumlu .. kizinda cok tatli.

sagol bıtanem sende oylesın sacı bengedıne sevındım hala sındıremedım ben
gndy64 yeni sac sekli seni fit göstermis canim güle güle uzat..

tesekkur ederım gunaydınım sende oglunda bombasınız cok cıtır gorunuyosun yasın kac senın
üfff bombasın tuğba
anneler günün kutlu olsun

kız senden buyuk bomba varmı gleecegın annesı senınkıde kutlu olsun opuyorumnanaktan
moon
demoty
düş
cennet kokulum
barbi..
aklıam gelenler bunalar alıntı yapmadım ama hepinzi çok zarifsiniz çok hoşsunuz...hepinize 41 kere maşallah
opuyorumnanaktan

yine cok datlu olmuşsun canımcım güle güle bidenemmmopuyorumnanaktan :nazar:

sagolasın fıstıkım
mevlüdecim (tanger) çok tatlısınız maşallah

maix bayıldımmmmmmm

cennetkokulumm saçların çok modern ve güzel sanada çok yakışmış
kızın çok tatlı maşallah
sana çok yakışmış ama bence düğünde başka bişey giy canımm
aman gıttım oturdum kalktım oynamam zaten bırde bakıyorum abıye felan gıyınenlerle havalı havalı dolananlara bırde yakıssa :umursamaz: oylee tıplerle dolu olur ya dugunler sac ıcın soyledıklerın sevındırdı benıkaydirigubbakcemile5
aşkitoş bluzun çok hoşş
saatinide çok beğendimm

kizlar hafta sonu dügün vardi... hepinizin kararlarini alarak giyindigim siyah elbisem :) ve bütün ayrintilarim aksesuarlarim .. birde oglusum.

kizlar hafta sonu dügün vardi... hepinizin kararlarini alarak giyindigim siyah elbisem :) ve bütün ayrintilarim aksesuarlarim .. birde oglusum.

selayhuscummm harika olmuşsun canımcım çok begendim oglusunda çok yakuşuklu olmuş oy yesin onu melike teyzesi yine süpersin canımopuyorumnanaktan :nazar: :nazar:

6569.jpg

Ben sezonu açtım kızlaarr...Bodrumdan...
:eek: waww rüya gibiisin maix çok seksüüsempatiksalakcinnii

selayhus süper olmuşsun canımcımm :kedi:
[ı]tskler canım böylece bır dügünü daha atlatmıs oldum[/ı]

cok hos olmussun canım.
[ı]canım tskler sende cok uyumlusun ayakabılarında cok hos bu senenın moda ayakkabıları bende alacagım bır tane [/ı]
selayhuscummm harika olmuşsun canımcım çok begendim oglusunda çok yakuşuklu olmuş oy yesin onu melike teyzesi yine süpersin canımopuyorumnanaktan :nazar: :nazar:
[ı]canımBENIM SAGOL ınsallah allah sanada nasıp eder en yakın zamanda [/ı]

tiviti saçların çok güzel olmuşş :)

---Gülen suratım ve Selocanım harikasınız tütütütütütü maşallah sizeeeeeee----

gnydn64 kıyafetin pek tarzım değil ama saçların çok hoş olmuş,
bebişinle olan fotoğrafınız çok şeker:)

X