Bugün ne giydin? Çek görelim..

kızlar bugün be kuaföre giderkene ,yeni saç rengimi de göstermiş olayım beğencekmisiniz bakalım eyvahedigeldismile yüzümü açık bıraktm yakışıp yakışmadığına bakmanız için eyvahedigeldismile

mevlüdecim (tanger) çok tatlısınız maşallah

maix bayıldımmmmmmm

cennetkokulumm saçların çok modern ve güzel sanada çok yakışmış
kızın çok tatlı maşallah
sana çok yakışmış ama bence düğünde başka bişey giy canımm

aşkitoş bluzun çok hoşş
saatinide çok beğendimm

cennet kokulum süper olmuşsun ya
saç modelinde çok yakışmış
anneler günün kutlu olsun canım

twettycimmm sac renginde sende cok datlusun canımın içi sana hersey cok yakışıyo yaaaaopuyorumnanaktan

tutiş , melikoş teşekkürler kızlarr :kedi:
haha sende mi imaj yaptn kız gnydn çok yakışmış cnm renk değiştirdin sanırım çok açmış yüzünü güle güle kullan Şeniz

haha sende mi imaj yaptn kız gnydn çok yakışmış cnm renk değiştirdin sanırım çok açmış yüzünü güle güle kullan Şeniz
sacini berberdemi boyattin...bende biraz degisiklik yapmak istiyorum ama alman kuaförlere güvenim yok...kuaförlükten anlamiyorlar....daha kötü yaparlar diye korkuyorum...en son gittigimde sacimi cok kötü kesti alman kadinin biri..sözde meslek yapmis kuaför olmus.....ama en iyi kuaför türk ve italyanlardan cikiyormus.bunun dogruluguna bende inaniyorum..

gnydıncım her resimde birbirinden hoş olmuşsun canımcım oglusunda cok yakışıklı cıkmış allah bagıslasın canımcım saclarında cok yakışmış ayrıca bidenemopuyorumnanaktan

saol canım benimmm
canım bizimki kızz ama saçlar anca bu kadar çıktığından herkez erkek sanıyorr :)))

saol canımm benimm
seninde saçların ve yüzün çok şeker
uzun zaman zaman olmuştu kestirmeyeli uzatıyordum.
bi model veriyim dedimmm

evet baklavacım kuaförde boyattım:hulya:

hadi yaa kusura bakma canımcım kızında cok seker olmuş o haldeeekaydirigubbakcemile5 yerimseniben

mersi şekercimm:kedi:

moon ne kaaa düzgün bir fizigin var cnm yaa masallah cok yakismis üstündekiler
barbim ayakkabilarini kiyafetlerini yine cok yakistirdim sana .. kendime geleyim ekliyecegim kiyafeti gerci hepiniz gördünüz ama :))
askitom cok güzelsin yine ...
cennetkokulum sana bu sac kesimi cok yakisti... kiyafetlerinde cok güzel durmus cok uyumlu .. kizinda cok tatli.

gndy64 yeni sac sekli seni fit göstermis canim güle güle uzat..

gnydn64 canım sen ve kızın çok tatlısınız maaşallah...

teşekkür ederim bal küpleri a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…