Bugün ne giydin? Çek görelim..

ben geldiiiimmm hepinizz nekadannn mikemmmel ve bir okadarda harikasınızzzz.. yazı seviyorummmm hemde çok seviyorum çünkü rahat giysiler oluyor kat kat boğazlı kazak ve montlardan kurtuluyoruzzyerimseniben

buda ben bugünkü kıyafetim değil geçen haftadandı ama banlı olduğum için çekip eklemiştim kenarda köşede dursun die bugün için :jeyyar:

belinay yavrum kilomu aldin sen :) bu resmi kabul etmiyoruz bodrumdan bikinili resimleri cekte koy :))

ayakkabı çantana bayıldım..bende buan benzer bişey beğenmiştim..içimde kaldı hala kararsızım alıp almamakta..
bide sen zayıfladınmı ????çok güzel duruyorsun

kızlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederimde
sen zayıfladığımı nerden anladın :1ninca:sizdende hiçbişey kaçmıyo he :hulya:

belinay yavrum kilomu aldin sen :) bu resmi kabul etmiyoruz bodrumdan bikinili resimleri cekte koy :))

aldım bebem aldım az biraz aldımmm şakkıdı anam dur daha bu sabah indim bodruma önce bi kolaçan edim etrafı sonra diğer resimlerde gelir elbet ama bikinili resim beklemeyin benden şekerler okadar cüretkar değilim malesef

maşallah kızlar aşkitom oğlun çok tatlı yaa, şapkasına bayıldım 2 haziranda doğum günü var yazlık böyle bir kasket arıyorum bende yeleğiin üstüne inşallah bulabilirim...

belinaycım çok hoş olmuşsun canımcımmmopuyorumnanaktan

teşekkür ederim a.s

Selayhus altımdaki tayt değil canım, siyah kot. paçaları fermuarlı.

çok şık olmuşsun tatlım olumunekankayizsmile

teşekkürederim canım
Bende şimdi seni inceliyodum :)
bu sene çok moda oldu lacivert,beyaz,kırmızı renkler bir arada olumunekankayizsmile
babetlerini çok beğendim boshayallersmile
sende çok şıksın saatin kemerin babaetlerin hepsi uyum içinde

merhabalar kızlarrr uzun zamandır resm pek eklemiyordum geçen cumartesi günü biricik arkadaşım aslımın nişanı vardı bende böyleydim o gün

nişandan bir gün sonrada gezdik ist.da bol bol buda o günkü halim kızlar

seçil saçların çok güzel kısa sevmem ama sana çok yakışmış
ayrıcaaa o ayakkabıları istiyorummmmmm
nerden aldın yaww çok tatlılarrr

canım inan bana bu saçımın en uzun hallerinden biri 4,5 sendir
saçlarım kısa ve halimden çok memnunum uzatmak bende istiorum ama yine şeytan
dürtüyor gidip kestiriveriyorum hemen :jeyyar: canım kelebeklisiyah topuklu ayakkabılarımın
geçene sene sezon sonunda pazarlıkla 200 tl ye oz diye bir marka var ank.da oradan almıştım
canım sırnaşık şey

seçil çok hoşsun bacım beğendimolumunekankayizsmile
bana kalırsa sana dalgalı saç daha yakışıyor:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…