Bugün ne giydin? Çek görelim..

6569.jpg

Ben sezonu açtım kızlaarr...Bodrumdan...

Vaşşş bu nasıl bir pozdur böyle aklinialirimsmile

Pozu kes...

Çok hoşsun canım maşalla :nazar:

6569.jpg

Ben sezonu açtım kızlaarr...Bodrumdan...

wowwwww maixcim pozunda o biçem yaneee sempatiksalakcinni
çok seksü ve çok hoş görünüyosun bitanemmm:kedi: boshayallersmile
allah nazarlardan saklasın canımmmopuyorumnanaktan :nazar:

Son düzenleme:
ara ara girip yorumlari okudum.
cok tesekkür ederimm cok güzel seyler yazmissinizz..
oglusumdan hepinize tocamaaan öpücüklerr opuyorumnanaktan

son sayfada tugba ve maix i gördüm.

tugba bence güzel duruyor. tutimin dedigi gibi. cok yakin görüsmüyorsaniz uygun. ama yakinsaniz biraz daha satafatli bisiler giyebilirsin.

bu da bugün benn

Maixx icim gitti yaff .. dün burda kar yagdi mafoldumben

askıtocum yine çok güzel olmuşsun canımcım mora bayılırım bende bluzün cokhoşuma gitti sanada cok yakışmış kuzummmopuyorumnanaktan :nazar:

ayrıca burdaki tüm güzel arkadaslarımın anneler gününü kutlu olsun nice güzel senelerinize güzel yawrularınızla inşallah canlarıma.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

oh negüzel..siz oralarda kisa kollu kisa pantonla gezin biz burda donalim..:1no2:
kiskandim simdi..boshayallersmile

maixxxx ahh tatil gelsin artık diye geçirdm içimden boshayallersmile çok güzel çıkmışsın canımm:kedi:
düş sende hoşsun okadan kiloyu ben almışım sankim sempatiksalakcinni :nazar:

dugun ıcın boyle gıyındım bırazdan cıkacam butun annelerın anneler gununu kutluyorum minnoşlarıyla bır omur mutlu bır hayat dılıyorumhttp://

moon
demoty
düş
cennet kokulum
barbi..
aklıam gelenler bunalar alıntı yapmadım ama hepinzi çok zarifsiniz çok hoşsunuz...hepinize 41 kere maşallah

maix ohh sefam olsun diyorsun yani içim gitti valla..

o...mavi...o çok şekersin canım yaa giydiklerin çok hoş çok uyumlusun..

aşkito sende cıvıl cıvılsın herzamanki gibi..yalnız alınmazsan bişey söyleyeceğim sadece tavsiye canım..her ayrıntıyı bir arada kullanmasan daha güzel olur..yani genel olarak diyorum..ağır makyaj,full takılar,sapka,kemer,taç vs..bence hepsini bir arada kullanma canım biraz göz yorucu oluyor..
giydiklerini çok beğeniyorum aksesuarlarınıda..ama birini takarken birini elesen,makyajını biraz daha hafif yapsan eminim çok daha güzel olursun..zaten çok güzelsin ama biraz sadelik daha yakışacak sanaŞeniz

X