Bugün ne giydin? Çek görelim..

yeşil gözlü ve tiryandafila çok güzelsiniz :asigim:

Teşekkür ederim canım.a.s.
:lepi: beğendim tatlım

Teşekkür ederim fıstık. a.s.

Teşekkür ederim canım.
Karşılıklıymış demek ki. Ama ben merakımı, albümlerden gidermiştim , sonra da burada gördüm.kaydirigubbakcemile3
Herzaman ki gibi kızın ve sende çok hoşsunuz.
a.s.

merhaba arkadaşlar bende sivil resimlerimi koymak isterdim ama çok vaktim olmuyor rahat rahat gezmek ve giyinmek için bende hemen hemen her gün giydiğim 3.yıldır bütünleştiğim üniformalı resmimi koymak istedim...sevgiler

sildim

Son düzenleme:
askito yavrum monitordan degil bu barbinin gözleri bu aralar cok geziyor :))) uykusuz kaliyor renkleri secemiyor sucuda monitora atiyor sonra :)

tiryandafila spor giyinen kapalilar cok hosuma gidiyor sanada yakismis canim, trenckotun altinda ne vardi ?
gnyd64 bebegininde pantalonuyla coraplari kombin edilmis haa mor mor :) simdiden baslamis

şebnem canım çok uyumlusun
gömlek ve pantolon bir bütünlük oluştururken armalar ayrı bir hava vermişş
şapka detayı ise çok hoş bir seçim olmuşş
ayakkabıların ile kıyafet bütünleşmiş ve kombinin 10 nümero olmuşş :))))

öpüyorummm görevinde başarılar size güveniyoruzz forman çok yakışmış

GNDYN yerim senin bebişini allah bağışlasın
Bayılıyorum miniklere hepsi çok tatlı

gnydn tesekkürler canim :) sizde cok sekersiniz ana kiz..

gnyd64 bebegininde pantalonuyla coraplari kombin edilmis haa mor mor :) simdiden baslamis

teşekkür ederiz teyzoşlar
selayhuscum lütfen yeleğimizdede mor çiçekler var teyzesi :))

selayhusumm burdan başka köşede çektirirsen poz bakamam sana,seni orayla bağdaşlaştırdım
istediğin yerde çek canım,bizi ilgilendiren tek şey kıyafetin.boleron guzelmiş,gayet uyumlusu canım.
gnydınçok tatlı gorunuyorsunuz,masallahh
tiryandifilawoww çok güzel görünüyorsun
barcman ablacımgüle güle kullan hediyeni,herzamanki gibi çok şıksın
umarım unuttugum kımse yoktur

xzgim canim kotunu kazagini cantanla ayakkabi uyumunu durusu cok sevdim
sporda bile SIk duruyorsun hooos
benide begenmisin onun icinde tskler

selayhusum askım tek dızımı duz tutamadıgım ıcın oyle poz verıyorum anlasılmasın dıye:)))
seni begenmemek mumkun mu sempatiksalakcinni

twettyim yavrum karman corman cikmis bugun birazcik anliyamadim pek bisey acelendenmi böyle oldu ?? babanda umarim iyidir öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…