Bugün ne giydin? Çek görelim..

Buda ben kızlar. Ayın 11'inde nişanım olmuştu. Nişan kıyafetim:kedi:

84192848.jpg

sevgilicimmm öncelikle hayırlı ugurlu olsun canımcım kıyafetinde cok zarif ve sana çok yakışmış tatlışım renkleride çok datluymuş sacların makyajın cok uyumlu olmus çok begendim bidenemmm:nazar:

Selam kızlar...
Nezamandır eklemiyodum resim unutmadan ekliyeyim bugün dedim ... resmin her yerini karaladım kusra kalmayın oda dağınıktı da (= birde duvardaki resimlerin filan üstlerini kapattım guclubacismile

Uploaded with ImageShack.us

selayhusum 23 nisan'da siyah giyilmez:)
şaka bir yana çok güzelmiş bluzun wallaha bittim:)
nzl.erl bosver canım,güzel yüzünü görmüş olduk:)

sonunda koltuk degneklerimi attım.kaç zamandır dışarı çıkamıyordum,bugün hem hava almak için hemde yürüyüş yapmak için çıktım hihoyyyt

güneşte saçlarıma bir haller olmuş:)
4299.jpg

4322.jpg

papatyalardan yaptığım tacım
4328.jpg

bu da kelebekli nazar boncuklu kolyem
4330.jpg

tuticim çok güzel olmuşsun çok yakışmış canım kıyafetin
sevgili çok güzel olmuşsun canım hayırlı olsun elbisenin taşları daha ince olsaymış daha şık olurmuş sanki
selayhus bluzün çok şıkmış ayakkabılarla çok uyumlu olmuş canım ben olsam bi de siyahı kırmak için renkli bi kolye takardım kocaman zemuszemus
nzl.erl. çok şeker olmuşsun canım ama pantolonun beyazları biraz fazla gibi göründü gözüme
xzgi canım fotolar çok iç açıcı olmuş ya :icecream: bluzüne de bayıldım bu arada tacın da çok şirinmiş

xzgimm çok enercik görünüyosunn tatlım benim deynekler gitmiş hadi hayırlı olsunopuyorumnanaktan
Selayhus üstündekileri tam anlayamadım siyah olduğu için görünmemiş zaten zayıfsın siyahda giyip iyice daralıyosun kızkaydirigubbakcemile3
nzl.erl çok sevimli olmuşsun bu t-shirtler tam tarzım sanada çok yakışmış:lepi:

kizlar tesekkür ederim yorumlardan dolayi
nzl.erl $irin olmusun .

xzgim canim icimi actin bu resimlerle beyaz lacivert-mavi kombininde cok hosuma gitti tam baharlik böyle deyneksiz görmek cok hos insallah dahada iii olacaksin

twettyciim fazla kilolarini bana versene :))) sende benim gibisin siyah giyinmek bizimde hakkimiz :))

Son düzenleme:
Melike_ecesu Çok sağol ablacım (=
xzgisağol bitanem sende çok güzelsin sevindim seni ayakları üzerinde gördüğüme (=
Hanturks doğrudur ablacım bende alırken biraz ona takıldım ama duruşu hoşuma gitti
Twetty sağol ablam bayılıyorum bende bu tshirtlere çok rahat (=
Selayhus sağol canım

sevgili çok güzel olmuşsun canım hayırlı olsun elbisenin taşları daha ince olsaymış daha şık olurmuş sanki
selayhus bluzün çok şıkmış ayakkabılarla çok uyumlu olmuş canım ben olsam bi de siyahı kırmak için renkli bi kolye takardım kocaman zemuszemus
nzl.erl. çok şeker olmuşsun canım ama pantolonun beyazları biraz fazla gibi göründü gözüme
xzgi canım fotolar çok iç açıcı olmuş ya :icecream: bluzüne de bayıldım bu arada tacın da çok şirinmiş

xzgimm çok enercik görünüyosunn tatlım benim deynekler gitmiş hadi hayırlı olsunopuyorumnanaktan
Selayhus üstündekileri tam anlayamadım siyah olduğu için görünmemiş zaten zayıfsın siyahda giyip iyice daralıyosun kızkaydirigubbakcemile3
nzl.erl çok sevimli olmuşsun bu t-shirtler tam tarzım sanada çok yakışmış:lepi:

nzl.erl $irin olmusun .

xzgim canim icimi actin bu resimlerle beyaz lacivert-mavi kombininde cok hosuma gitti tam baharlik böyle deyneksiz görmek cok hos insallah dahada iii olacaksin

twettyciim fazla kilolarini bana versene :))) sende benim gibisin siyah giyinmek bizimde hakkimiz :))

evet çok şükür değnekleri attım,bir kaç ay sonra topallamamda geçicek inşallah delikafadulden
çok teşekkür ederim güzel yorumlarımız için
bugün hava okadar sıcaktı ki bunlarla bile terledim
artık yaz geliyor demekki hihoyyyt

ışılaycımmm daha önceki fotondasüperdin şimdide süpersin masallah boyun baya bi uzun fiziginde düzgün o yüzden giydiklerin hep çok yakışıyo bitanem tek kelimeyle süpersinnnn yine kuzummm:nazar:

canim cok tesekkür ederim olumunekankayizsmile

tuti, selayhus, nzl.erl, xzgi sizde cok hos görünüyorsunuz kizlar

xzgi papatya tacini cok begendim canim :)

tutişş yakıyosun yavrım:lepi:

sevgili çok güzelmiş nişan elbisen:hulya:

muju kraliçem mersiii...opuyorumnanaktan

çok mersi canım saolasınopuyorumnanaktan

canim cok tesekkür ederim olumunekankayizsmile

tuti, selayhus, nzl.erl, xzgi sizde cok hos görünüyorsunuz kizlar

xzgi papatya tacini cok begendim canim :)

teşekkür ederim canım..saolasın...
opuyorumnanaktan

resim ekleyen arkadaşlar hepiniz harikasınız ne kadar güzel bayanlar var bu kk da yaw...bayanssulusmile

nzl.erl $irin olmusun .

olsa tükkan senin kaydirigubbakcemile3 sen benden de zayıfsın kız boyun uzun duruyor buarada sorması ayıptır kaç kaydirigubbakcemile3
bende siyahı pek severim boshayallersmile

X