Bugün ne giydin? Çek görelim..

tsk ederim canim tatli yorumun icin insallah sanada nasip olur istediklerin

selayhus canım bu tarz giyinmek sana daha çok yakışmış hep pantolonla görüyorduk seni etek daha hoş duruyo olumunekankayizsmile
sagol canim iste tatillerde falan giyiniyorum böyle etek

barbiveken bence etegin altina beyaz legging & ayakkabi daha guzel olurdu ama boylede cok hos olmus
maix & selayhus cok siksiniz
tskler nil sende öylesin canim

Son sayfalarda gördüğüm kadarıyla
Selayhus çok kibar ve fıstık gibisin, fiyyt fiyyt, ıslık :))

cenebazim tatli kizim cok hos üstündekiler citi piti baharlik tam , amma velakin yelegini sade hafif uzun bir tunikle giyinseydin dahami iyi olurdu ne, birgünde öyle giyinde bakalim canim

hepinizi öptüm bebeklerŞeniz

cenebazim tatli kizim cok hos üstündekiler citi piti baharlik tam , amma velakin yelegini sade hafif uzun bir tunikle giyinseydin dahami iyi olurdu ne, birgünde öyle giyinde bakalim canim

hepinizi öptüm bebeklerŞeniz

Öyle de giyerim fıstıkım, sen iste Şeniz
O yelek emektar yeleğim benim, nerden baksan 3 senelik var, herşeyle giyiyorum :icecream:

oy oyy birdaha gitmek istiyorum zaten senle gideriz o zamankaydirigubbakcemile2 sağol tatlım sen de çok şıksın kombinini çalcam bir gün:ecrin_bebek:

oy oyy birdaha gitmek istiyorum zaten senle gideriz o zamankaydirigubbakcemile2 sağol tatlım sen de çok şıksın kombinini çalcam bir gün:ecrin_bebek:

Çal şekerim, senin olsun kombinim, yeter ki bana gezmekten haber ver sempatiksalakcinni

resim ekleyemiyorum.....

Canım imageshack veya tivypic gibi sitelerde önce resmini link haline getiriyorsun.
Sonra o linki kopyalayıp burdaki resim ekle butonuna (mesaj yazılan kutunun üstündeki dağ resimli butona) basıp yapıştırıyorsun.
Tamam deyip bize sunuyorsun aklinialirimsmile

aşkito çok hoş görünüyorsun çok beğendim.

aşkitomm o ayakkabılar nedir öyle ya BA-YIL-DIM laelaelaelaelae badinde çok hoş kuzum,vucut on numara delikafadulden

askıtocummm wowwww dedik bacımla çok şeker oolmussun oda tişörtüne bayıldı gercekten cok begendikkk

aşkito çok enerjik duruyorsun çok beğendimbayanssulusmile

demothy çok şeker olmuşsun zemuszemus ceketine de bayıldım ayrıca
askito yaa ayakkabılar çoook güzelmiş, body de çok hoş burda böyle değişik şeyler zor bulunuyor hep aynı şeyler var

--askito- ayakkabıların çok değişik ama senin tarzın yakıştırıyo sanaa.s
badin çok hoş çok beğendim
herzamanki gibi çok uyumlusun alkisalkisalkis

canım çok geçmiş olsun, şifa olsun inşaallah a.s.

aşkito fizik on püen
sana da maşallah yerimseniben

Aşkito toparlamışsın canım hemde epeyy süper görünüyorsun...Maşallahhh

[/QUOTE]

kizlar girip bir türlü tsk edememistim.. cok saolun güzel yorumlariniz icinn.
hala türkiyedeyim ve bu gidisle dönemeyecegim kafamçokkarıştı
dün ucagimiz kalkacakti evime gidecektimm ama olmadii
malumm dogal afet yüzünden..
bir hafta erteledik ucagi bakalimm.. akannehir

bu da gecen günlerdenn
eklemeye firsatim olmamisti

hepiniz ayri ayri güzelsinizz...
tek tek alinti yapmadimm .. öpüyorum gocemenn

iyi pazarlarrr bugün malum büyük maç var arkadaşlar gelecek bize böyleyim

saçlarımda böyle hepiniz öpüldünüssopuyorumnanaktan

askito saclarin makyajin cok süper kiyafetlerinlede bir okadar alimli olmusun cnm
twetty84 seninde pantalonun cok rahat duruyor , böyle badiler cok spor duruyorlar aksam ev icin iyi bir secim ama merak ettigim nokta soguk degilmi yaa öyle sirf o badi ile???

twetty84 cok seksi olmusunaklinialirimsmile sacların cok gusel duruyo
teşekkürler mooncum saçlar5ıma bakım yaptım sağolsunlar cevap verdiler kaydirigubbakcemile3

Burası çok sıcak canım üşünecek bir hava yok zaten akşam atmosferden baya sıcak basacak bana kaydirigubbakcemile3

Aşkito bluzünün modeli çok güzel sende güzel taşımışsın ama altındaki pantolonla ve üstündeki beyaz hırkayla uyduramadım canım darılma olur mu sonuçta zevk senin zevkin eyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…