Bugün ne giydin? Çek görelim..

slm kizlar buda bugunki bennn

cikinca ayaklarimda kirmizi ayakkabi & ustumde beyaz kisa ceket vardi
Turkiyeyi bilmiyorum ama bura hala sogukkkk =((((

barbiveken bence etegin altina beyaz legging & ayakkabi daha guzel olurdu ama boylede cok hos olmus :nazar:
maix & selayhus cok siksiniz :nazar:

canımmm cok seker ve çokk uyumlu olmussunnnnn :nazar:

Son sayfalarda gördüğüm kadarıyla
Selayhus çok kibar ve fıstık gibisin, fiyyt fiyyt, ıslık :))
Maixcim leopar desenlim, vahşi cazibem, sen de çok şıksın, beni niye götürmedin oralara mafoldumben
Nill çok cici olmuşsun, çıtı pıtıı tinni minii opuyorumnanaktan

Bu da benden, öpüldünüz Şeniz

wilvkz.jpg

çenemmm .ok cici ve cok datluuu olmusun canımcımmmm yaaaa:nazar:

Canım benim, o senin datlluluğun Şeniz

Twettycim çok sportmen olmuşssun, günün anlam ve önemine uygun sempatiksalakcinni
İnşallah FB yenilir :dilcikar:

ammmmaaa ammmaaaaaaaa sustuk diye cok ayibbbb yahulaelaelaelaelaelaelaelaelaelae
sussamda fbliyim hihoyyyt

askito canım çok güzelsin makyaj harika olmuşş wuuuu aklinialirimsmile

twetim senide pek bi sexy gördüm tatlım opuyorumnanaktan

xzgim ayni beyaz badi bendede var ... elindekilerle öyle asil durmayi nasil basariyorsun yaa Şeniz

Herkes pek bir hoş.Çenebazı çok beğendim.Kombinasyon çok hoş.Üst kısım çok ciciopuyorumnanaktan

kızlaar yine çok hoşsunuz,
neşeli83 çok şık olmuşsun,
selayhus çok şekermişsin allah bana da nasip eder inşallah böyle göbekli dolaşmayı kaydirigubbakcemile3 etek çok yakışmış bu arada bence daha sık giymelisin,
çenebaz tuniğine bayıldım canım böyle güllü dallı şeyleri çok severim
aşkito çok şık gözüküyorsun makyajın ve saçlar da harika olmuş :lepi:
twetty pantolonun çok hoşmuş, pozlar da süper aklinialirimsmile
xzgi çok iyi görünüyorsun tatlım yeleğin çok şeker

bugün mevlüte giderken..
5476.jpg

5492.jpg

5504.jpg

ezgi cnm çok tatlısın yine..genelde yorum yapmıyorummm kalabalık etmemk için..ama bacagın daha iyleşmemiş daha böle durcakmısın cnmmmm bayadır böleesindeee merak ettim inş cabuk iyleşirsin cnm bnma.s.

arkadaşlar sizinde dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama mesaj sayısı olmayan ve sürekli bu topiğe bakan nickler var,ilginç CADIARZU

selayhus çok şekermişsin allah bana da nasip eder inşallah böyle göbekli dolaşmayı kaydirigubbakcemile3 etek çok yakışmış bu arada bence daha sık giymelisin,
teşekkür ederim canım benim..
ezgi cnm çok tatlısın yine..genelde yorum yapmıyorummm kalabalık etmemk için..ama bacagın daha iyleşmemiş daha böle durcakmısın cnmmmm bayadır böleesindeee merak ettim inş cabuk iyleşirsin cnm bnma.s.

canımsın,teşekkür ederim.dikişlerim daha alınmadı 2 haftadır evden bile dışarı çıkamıyordum,bugün çıktım,günden güne daha da toparlıyorum ama bir buçuk aydır sağ dizim hiç çalışmadığı ve sürekli sol dizime yüklendiğim için toparlamam geçikiyor,inşallah en kısa zamanda degneksiz fotolarımı koyucam canımm opuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım benim..

canımsın,teşekkür ederim.dikişlerim daha alınmadı 2 haftadır evden bile dışarı çıkamıyordum,bugün çıktım,günden güne daha da toparlıyorum ama bir buçuk aydır sağ dizim hiç çalışmadığı ve sürekli sol dizime yüklendiğim için toparlamam geçikiyor,inşallah en kısa zamanda degneksiz fotolarımı koyucam canımm opuyorumnanaktan

cnmm çok çok geçmiş olsunnn hemen iyleşirsin inş degnekli hallerin bile çok güzel ama iyleş degneksiz hallerine bakalımmmmaklinialirimsmilesositosositoayrıca hepiniz çok güzelsiniz ksılarrr sayamıyorum tek tek ama herzamannn moda ikonu gibi giyiniyorsunuz valla ünlüler sizden ders almalııaklinialirimsmilesositososito

twettycimmm yine herseyinle cok süpersin kuzu yaaaaa:nazar:

Canım benim, o senin datlluluğun Şeniz

Twettycim çok sportmen olmuşssun, günün anlam ve önemine uygun sempatiksalakcinni
İnşallah FB yenilir :dilcikar:

askito canım çok güzelsin makyaj harika olmuşş wuuuu aklinialirimsmile

twetim senide pek bi sexy gördüm tatlım opuyorumnanaktan

çenebazım seni daha yeni gördüm,çok beğendim
twetty sportıflıgı yerım senın

çok teşekkürler kızlarrr beğenmenize sevindim çok opuyorumnanaktan çok y7oruldum yaws daha yeni gitti misafirllerim şutarafagitti

X