Bugün ne giydin? Çek görelim..

barbieveken ayakkabıların cok gusel ya cok yakısmıs kıyafetinde sende harikasın
selayhus renk tonları cok hos giydiklerinin ben begendim

iyi yapmışsın çok iyi fiyat canım bu yaz trend bu sempatiksalakcinni

moon sağol tatlım :asigim:

selayım renk tonları çok asil çok güzel
felsefe okuyan üniversiteli kız havası var bugün sende :asigim:

moon tsk ederim cnm..
barbiveken nasil benzettim yoww :)

dünkü giydiklerim yorumu icin xzgicim sana tsk ediiim . bide melikeecesu sana (kiz herkesi 1 mesajda toplasana )

moon tsk ederim cnm..
barbiveken nasil benzettim yoww :)

dünkü giydiklerim yorumu icin xzgicim sana tsk ediiim . bide melikeecesu sana (kiz herkesi 1 mesajda toplasana )

iyi benzetitim ben selayımm :roflol:

selayhus bu renkleri sevmem ama sana yakışmış ama o son pozun ne kız allah iyiliğini versin sırnaşık şeykaydirigubbakcemile3

selayhus bu renkleri sevmem ama sana yakışmış ama o son pozun ne kız allah iyiliğini versin sırnaşık şeykaydirigubbakcemile3

ayy twettyimm valla beynimi okudun demin baktim dedimki felaket cikmis ayakkabi göstermekti niyetim güyaaa sırnaşık şey

kubracımmmm yine süpersin canımcımmmmm tek kelimeyleeee cok güzel olmuşunnnn wallaa ne giysen yakışıyooo her halin süperrrrrr datlışımmm

tmm kızlar uyarıları alıcam dikkate,herkes aynı şeyi söylediğine göre demekkı cidden olmamış kemer ve ayakkabım.sağolun kızlar yorumlar için...

selayhusumm çok begendim kıyafetini,renkleri çok hoş ama ayakkabılarını begenmedım,degıstır bencede

selayhusumm çok begendim kıyafetini,renkleri çok hoş ama ayakkabılarını begenmedım,degıstır bencede

canim degistirmek istedigim ayakkabilar bunlar degil bunlar eski 3 sene önce almistim ama cok az giydim... diger dügünde giydigim yüksek topuklari degistircem ama elimde olsa bunlarida verirdim :1hug:

barbim çok güzel olmuşsun ayakkabılarını çok beğendim yalnız kot etek seni kilolu göstermiş :kedi: halbuki sen mini miniciksinn ohaoldumsmile

selayhus gri rengi çok severim çok güzel olmuş yalnız ayakkabı olmamış tatlım bilmiyorumkismile

dombiş halimle ben
Oy yerim senin kareli gömleğini toşpişimŞeniz
Çok yakışmış

Hiçde dombiş değilsin

BARBİVEKEN=Senin giyimini genellikle beğeniyorum ablam Giydiklerini kendine fazlasıyla yakıştırıyorsun
Ama son koyduğun üstü kaval altı şişhane kıyafetini beğenmedim
Badi çok hoş ama etek ve ayakkabı benim zevkime hitap etmiyor
Belkide bu sene o tarz şeyler moda ama bana göre değil
umarım bana darılmazsınŞeniz

sanirim bugun herkes gezmelerde...ben eskilerden koyayim birtane göbekli cikmisim 5 aylik hamileligimden
iyi hafta sonlari canlar..

sanirim bugun herkes gezmelerde...ben eskilerden koyayim birtane göbekli cikmisim 5 aylik hamileligimden
iyi hafta sonlari canlar..

Göbek değil bebek o bebek :1hug:
Hamile olduğun belli zaten iki elindede yiyecek var sanırsam börek çörek gibi kaydirigubbakcemile3

jadecigim cok dogru bir teship :) ekmek iki elimdeki bide tam tatildeydik all inclusive gemide yemekleri önümden alana ask olsun :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…