Bugün ne giydin? Çek görelim..

selayhus hiç göbeğen yokmuş tatlım ama ikizlere gözüm gitti aklinialirimsmile çok tatlı olmuşsunopuyorumnanaktan
maix ohaoldumsmile sen kilo mu aldın canım bluzün çok yakışmış iyi gezileropuyorumnanaktan

BarbieveKen bluzini çok beğendim kırmızı sana yakışmış ama etek olmamış sanki kuzum ya sen daha iyi bilirsin ama fotodan olmamış gibi duruyor ve hep etek giyiyorsun sankim bikerecik pantolonla görelim opuyorumnanaktan

seninde ilgi alanin heee oralar :))

neseli uyumun cok hos olmus yüzünde cok tatli masallah..

maxi cnmcim seninde pantalonun hosuma gitti ama üstündeki seni sanki yasindan büyük göstermis .. birde sen sacini boyattin sanirim daha koyuydu eskiden ??

sanirim bugun herkes gezmelerde...ben eskilerden koyayim birtane göbekli cikmisim 5 aylik hamileligimden
iyi hafta sonlari canlar..

Yok ya şakamısın sen,daha öncede söylemiştim hamile olurda senin kadar taş bir fiziğim olmazsa sayende bunalıma giricem :kedi: aşkım eteğinin rengi çok güzel,çok uyumlu olmuş,zewklı hatunsun masallah opuyorumnanaktan

selayhus canım bu tarz giyinmek sana daha çok yakışmış hep pantolonla görüyorduk seni etek daha hoş duruyo olumunekankayizsmile

neşeli seninde ceketin ve ayakkabıların çok uyumlu olmuş opuyorumnanaktan

maix sende çok şık olmuşsun leoparlarlaa :sm_cool:

hehehe evet bluzden dolayı ,bol bir tunik ondan kilolu duruyor zemuszemus
mangodan evet canım opuyorumnanaktan

yok kız boyatmadım açıldı :))

tugibu sen de sağol canım

bugünde böyleydim sizinlede paylaşmak istedim:kedi:

Eklentiler

• $IMG_0338.jpg
    10 KB · Görüntüleme: 62

2. cisi vucudunuzun hatlarını daha güzel göstermiş

slm kizlar buda bugunki bennn

cikinca ayaklarimda kirmizi ayakkabi & ustumde beyaz kisa ceket vardi
Turkiyeyi bilmiyorum ama bura hala sogukkkk =((((

barbiveken bence etegin altina beyaz legging & ayakkabi daha guzel olurdu ama boylede cok hos olmus
maix & selayhus cok siksiniz

Son sayfalarda gördüğüm kadarıyla
Selayhus çok kibar ve fıstık gibisin, fiyyt fiyyt, ıslık :))
Maixcim leopar desenlim, vahşi cazibem, sen de çok şıksın, beni niye götürmedin oralara mafoldumben
Nill çok cici olmuşsun, çıtı pıtıı tinni minii opuyorumnanaktan

Bu da benden, öpüldünüz Şeniz

ilk yorumbneden çenem harikasın mini hırakn ve gömlk süper
Şeniz

nil çok zarif ve şeker olmuşsun
çenebazım çingenim benim çok güzel olmuşsun kısa yeleğinde harikaaaopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…