Bugün ne giydin? Çek görelim..

ben giyiyom taytlı hatta patimin göderdiği hediyeyi de taytla çekindim kalın malın bacak işte:)))

sen kalın bacak gormemissin :tomato: kocadan izin cikarsa bir koyayim kendimi sansurleyip yuzumu, o zaman gorursun canim kimin bacagi kalinmis zayiflamam lazimmmm senağlama

küboş kemerin pek uymamoş geldi bana kıyafetine, yada şöyle diyim akkabılarınıda taba seçseydin tamamlardı ama akkabı bej gömlek siyah kemer taba olunca olmamış gibi biraz
onun dışında fizik kot çanta ve gözümden kaçmayan lmaz: parmağındaki yüzük detayı çok hoşş zemuszemus

tosba dobiş halin bumu? zayıf halini koyma resimden seçemeyebilir gözlerim laelaelaelaelae

tiwiti ve bari gacileri
bi kendi fotolarınızı alın yanına beni koyun ..
görün nasıl dombiliyim ..
aynaya bakın ulen ..

tembeltospa gömleginin lila rengi bendede var....ama bende sendeki gibi güzel dürmüyor cok pot ve bol duruyor...

duruyodur pamık güzel duruyodur..

aslında bi gömleği hafif dekolteli bi badiyle giyiyorum ..
önler açık oluyo
daha güzel duruyo
bugün kapancağım tutmuş :umursamaz:

fatihte bi mağaza var orda hep bu tarz küçük ama detayda hoş kolyeler satıyolar
bi şubeside gopta varmış tosbam
tşk ettim

nilüfer sağol bacım

fatihte bi mağaza var orda hep bu tarz küçük ama detayda hoş kolyeler satıyolar
bi şubeside gopta varmış tosbam
tşk ettim

nilüfer sağol bacım

bidahakine adınada bakıver barbiş ..
bakam bende ..
ya da fatihte nerde bi tarif et bakem ..
sen nerelerde oturuyon ki gop'u biliyon ..

tembelposta sen mi şişmansınakannehir
bence cok hoşsunsositososito

BARBıııı HEMEN Bı AYAKKABICIYA GıT KENDıNE BAŞKA Bı PAPıŞ AL . . o AYAKKABILARINIDA ADRESıME KARGOLA opuyorumnanaktan

çOK ŞIKSIN AMA GERÇKTEN AYAKKABILARIN ÇOK GÜZEL :hulya:

tembeltosbis ben senin hic resmini görmediydim kiiiii ilk defa gördüm , hep kilo kilo diyordun yaa bende diyordumki heralde cok kilolu bu hatun yerimseniben , aaaaaa birde ne göreyim hafif balik etli bir bayansin ama sisman senin icin kullanilacak bir söz degil valla bence.. gömlekleri cok severim seninkinide sevdim....tayt giyinemiyorsan skinny pantalonla dene birde cok hos duracaktir canim..
.................................................................................................................................
vissssssssssssss barbim yaa bugun cok begendim yine seni ne kadar yakismis kombinin ..gecen hafta senin üzerindeki badiden alacaktim cok hosuma gitti üzerinde only markasiydi seninkidemi onlydi sanirsam 17 eur idi

kuzum benim üst bacak çok kalın ..
o yüzden sikny pantolonda taytta güzel durmi ..
fiziğime göre giyinmek en iyisi ..
vücudumda beğenmediğim ve bana göre tek kusur üst bacaktır ..
ne megolamanmışım ben be ohaoldumsmile
tatlışım şişkoyum diyorum zira 4 ay öncesine kadar 53'tüm birden bire 65 lere çıkınca doğal olarak hiçbir kıyafet olmuyor ve kendimi davul gibi hissediyorum ..
sözlerin için çok teşekkürler :kedi:
artık zayıflamış halimide koyarım diyetim bittiğinde farkı görürsünüz eyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…