Bugün ne giydin? Çek görelim..

bu arada twettymm gercekten sac rengin çok datlu olmuş datluşummm sana hersey yakışıyo wallaaa:nazar: Şeniz

tivitim ve selayım artı lapinumm
kızlar süpeysinizzzzz...

tivitim ben ekleyemiyorum yoğunluktan beyaaa

twetty cok hos görünüyosun

düs lensin cok güzel yakismis canimm.. cok sportifsin ayrica.

selayhus yine cok zarifsin

dingilim sendende son zamanlarda bir sempatiklik fiskiriyo :) gözlerin gülüyo masallah

çook teşekkürler kızlar..opuyorumnanaktan
barbi yeme beni kız ne yoğunluğu bende yoğunum ama akşam koyuyorum sende akşamda yoğum oluyosun galiba kaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile

çook teşekkürler kızlar..opuyorumnanaktan
barbi yeme beni kız ne yoğunluğu bende yoğunum ama akşam koyuyorum sende akşamda yoğum oluyosun galiba kaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile

akşamları eve giriyomusun diye sorsana eve girdiğimde saat 11 falan oliyi
o saatten sonra haliylen bende ne çekicek tip, ne koyucak takat kalıyo -tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
ehhem ehhem ben gelmis bulunmaktayim suandan itibaren, dü$ cok tatli olmussun schali nin aynisindan bendede vaar=) söylemeden gecmiyim dedim=)

eet kizlar buda ben büügüündenn=)
dsc00014kopie752p3uml.jpg

ayy çok güzel cnm bayıldım şal yada atkı tam anlayamadım ama çok şık duruyo :)) nerden aldın bulabilirmiyim acaba böle bişeyi kolaylıklaa :smiley-cool:

aaa bugün kimseler yok ya burda, sadece tweety eklemiş bilmiyorumkismile
tweety canım body çok şekermiş saatin de hoş

tweetty canim bugun essahtan uyuyakalmisin bebegim..
altindaki bol pantalonmu anliyamadim yavrum pek bir

hanturks cantanla kemerin cok uyumlu canim kazakta hosuma gitti hos gözüküyorsun

mersi canım sende çok şıksın ben bugün baya böyyyk giyindim çünkü yine uyuyakaldım bilmiyorumkismile

sağol hayatım, hiç de bçyyyk değil çok da rahat gözüküyor üstündekiler bazen öyle istiyor insanın canı boşveeer :teytey:

hanturks sende çok seker olmussun kusum süpersiniz hepiniz wallaaaa :nazar:

sağol canım sen daha süpersin valla kimseyi ihmal etmiyorsun a.s.

tweetty canim bugun essahtan uyuyakalmisin bebegim..
altindaki bol pantalonmu anliyamadim yavrum pek bir

hanturks cantanla kemerin cok uyumlu canim kazakta hosuma gitti hos gözüküyorsun

sağol selayhuscum, üstümdeki hırka pek belli olmamış tabi anne trikodan kendisi kaydirigubbakcemile3

X