Bugün ne giydin? Çek görelim..

lapinu mavi beyaz uyumun çok hoş olmuş boshayallersmile
barbiecim tam barbie bebek gibi olmuşsun pembeli pembeli kolyen çok tatlıymış ayrıca

hihoyyyt tşk ederim hantürkcüm :)))), sen artık eklemiyorsun neden ki???

düş[/Bcnm çok hoşsun
]
bonny elbisen çok güzelmiş cnm

BarbieveKen cnm çok uyumlu olmuşsun kolyeni çok beğendim

tşkler sebnemmmm :kedi:

Son düzenleme:
cnm yine çok güzelsin maşşalallah diyorum başka bişey demiyroum valla :) pembişlerde yakışmış şekerim sana buarada saçlarının renginimi değiştirdin çok hoş durmuş rengin???

bende çok teşekkür ediyorum ve senden de fotograf beklediğimi ayriyetten iletiyorummm..

saçımın rengini yanlış boya almam sebebiyle değiştirmiş bulunuyorumsempatiksalakcinni

1 hafta benden bir şey beklemeyin,eve kapandım pazara sınavım var eyvahedigeldismile

barbie kolyene bayıldım yaa:kedi: bakıyorum bakıyorum aslında tek başına abartı gibi ama kıyafetle bütünleşmiş çok güzel olmuş

çalış çalış Öss dimi, Allah zihin açıklığı virsin..
sağol şekercim kolyemi bende seviyorumm :asigim:

Tutim espri değil gerçekti kızanım
hayrabolua gidince ben tarlaqya gider traktöre binerim
aşkitomda orda olduğu içün, tafsiye ettim
ama seni güldürmüşüm sevindim

ara tutim ara, her seneye ait bişey çıkabilir , anılarr anılarrrrr sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

papatya16 kiraz gibisin kızzzz
birtanesi sen , diğer tanesi kızçen kaydirigubbakcemile3

sebnemmm pek belli değil üstündekiler ama aşkitonun dediği gibi ayakkbılar accuk krampon gibi durmuş sanki ..
onun dışında renk uyumu iyi:)

teşekkür ederiz Barbiecim:kedi:

papatya 16 cok tatli buldum elbiseni kizinla beraber nasilda tatli olmusunuz :ecrin_bebek:
ahh bee eski günlerim geldi aklima :) bende deniz topu yutmus gibiydim bir aralar

barbicik harika olmusun cok seker tatli bu cotanak hallerini seviyorum

Son düzenleme:
Düş çok tatlı olmuşsun rahat ve şıkaklinialirimsmile
Teşekkür ederim canım motorla gezicez deyince hemen altıma eşorfmanımı giydim yoksa kotum vardı o gün altımda : )

merhaba kızlar hepiniz çok hoşsunuz yine zaman buldukça bakıyorum size içim açılıyo valla
düş ne giysen yakışıyor çok güzel olmuşsun :lepi:
Beğenmene sevindim hanturkscuma.s.
Düşş cennetten bir köşe gibi biyer orası yaw neresi??
converslerini çıkarıp toprağa bassaydın, elektriğini boşaltıverirdinn..
çok beğendim ben
: ) edirnede bi köy orası aslında çok daha güzel bi yere gidicektik ama yol çok çamurluydu geçemedik : ) Beğenmene sevindim a.s.

dü$$ benide gezdirsenee Canim SIKILIOOO
: )) Gel aşkitom senide gezdirelim sıkıntı falan kalmaz valla : )

8 sayfa içinde 4 kişi var :umursamaz:
Düş seni çok beğeniyorum her zaman favorimsin :)
Teşekkür ederim canım buna sevindim a.s.
düş[/cnm çok hoşsun

Mersi şebnemcima.s.

slm sekerlera.s.
lapinu canım maviler çok yakışımış ve beyazlada cok uyumlu bas örtün felan çok hoş olmuşsun canımcımmm
bonny canım siyahlar cok yakışımış elbisen çok hoş durmus üstüne
barbicim pembelerle pembe seker gibi olmusun valla yiyesim geldii çok sekersin bebegem
sebnemcim tişörtün çok yakışmış canımcım
papatya 16 canımcım elbisen çok yakışımış hoşgeldin bebişinle...

papatya 16 cok tatli buldum elbiseni kizinla beraber nasilda tatli olmusunuz :ecrin_bebek:
ahh bee eski günlerim geldi aklima :) bende deniz topu yutmus gibiydim bir aralar

bende seni seviyorum :asigim:

ay sebnemm tamam ayakkabilarin rengi bluzüne uymus ta..ayakkabilar uymamis be canim .. futbol ayakkabisi gibi durii..sempatiksalakcinni

kizma emi :kedi:

bluzün , ceket ve pantolonun güzel duruyo

yok cnm yorumun için teşekkür ederim opuyorumnanaktan belki fotograftan öyle gözüktü ama normal spor ayakkabı gibi

overandover sağol cnm ortaköy de çekildim fotografı arada böyle rahat giyinmeyi seviyorum ruh halime göre değişiyor

melike_ecesuu cnm çok sağol

BarbieveKen sağol cnm fotografta öyle gözükmüş napalım zemuszemus

Ayy canım çok teşekkürlerrzemuszemus

hoşbuldukkk çok teşekkür ederizz bizde...zemuszemus

Papatyam canım
Çok tatlısın Hamilelik çok yakışmış
Sağlıklı doğumlar dilerimŞeniz

2 hafta sonra taşıncaz inş.
geçen haftasonunda eşyaları koliledikten ve çalışmaktan yorgun bendenizin hali :roflol:

[/URL][/IMG]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…