Bugün ne giydin? Çek görelim..

mersi şekercimm Şeniz amin :Saruboceq:

Bugün motorlarla gezdik...
Ayrıca yorum yapıp beğenen diğer arkadaşlarada teşekkür ederima.s.

cok tsk ederim canim tatli yorumun icinzemuszemus

merhaba kızlar hepiniz çok hoşsunuz yine zaman buldukça bakıyorum size içim açılıyo valla
selayhus hırkan güzelmiş canım oğlun da çok şeker ya tam ısırmalık zamanı xzgi ceketin çok tatlı canım ya nerden aldın bi de fiyatı uygun muydu ki
düş ne giysen yakışıyor çok güzel olmuşsun :lepi:
deydey şirineli tişörtün çok şirinmiş

1,60'ım
şu aralar epeyde kiloluyum vermeye çalışıyorum ..
ilaçlardan kilo aldım ..
ama kendime hergün tekrar aşık oluyorum
yıllarca çirkinlik kompleksim oldu :)
bonny kendine haksızlık etme ..
kendini beğen en önemlisi odur ..
ve güzellik görecelidir bunu unutma
fotolardan gördüğüm kadarı ilede gayet hoşsun.

kizlar uzun aradan sonra eklim dedim buda kapali bir ortamda bulundugum zaman cekmistim bakin bakalim nasil olmus bu halim

Lapini renk uyumun cok güzel olmus beyaz badi sanirim beyaz bir boleroda cok güzel olurdu, ben senin pantalonlu resimlerini görmüstüm daha önce burda, etek sana cook yakismis

Lapini renk uyumun cok güzel olmus beyaz badi sanirim beyaz bir boleroda cok güzel olurdu, ben senin pantalonlu resimlerini görmüstüm daha önce burda, etek sana cook yakismis

sagol canim etek bende seveim ama genelde pantol giyiyorum daha rahat oldugu icin is ortaminda

evet canım Adil ışık'tan aldım gecen mayıs ayında 20 mılyona hemıde zemuszemus
kizlar uzun aradan sonra eklim dedim buda kapali bir ortamda bulundugum zaman cekmistim bakin bakalim nasil olmus bu halim

canım gomlegın rengını cok begendım,ben sana daha önceden de demiştim yüzünü beğeniyorum diye kötü durmamış

Sagol xzgicim gomlek degil bebem boyundan baglamali bende burengi cok seviyorum

bonny masallah sızdede dugunler hıc bıtmıyor:) ben taslı seylerden hoslanmam,taslarını gormezsek guzelmıs elbıse

Düşş cennetten bir köşe gibi biyer orası yaw neresi??
converslerini çıkarıp toprağa bassaydın, elektriğini boşaltıverirdinn..
çok beğendim ben

bonny şener şenin bi filmi vardı ya
nikah şekeri almak için tanıdık tanımadık herkesin nikahına katılıyor
kimisinde şapka takıyor, kimisinde bıyık düğün sahiplerini tebrik edip dolusuyla nikah şekeri alıyorduya
sen de o hesap gibi düğünlerden çıkmıyorsun vallaa :))) :roflol: :sm_cool:
ama elbisen ciddi anlamda güzelmiş keşke boleronu giymeseydin

DEYDEY şirineli tişörte bittim , bayılırım şirineli şeylere opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…