Bugün ne giydin? Çek görelim..

papatya 16 masallah cok guzel olmussun insallah bende en yakın zamanda böyle göbişli olurum insallahhh:)

bugün feci yoğundum denetleme geçirdik anca eve geldim böyleydim hatuncuklar

altında da siyah botlarım vardı .. geçmişe bi bakayım aklinialirimsmile

barbi uyy pembeler nasılda güzel olmuşşş saçlarına da ne olduysa güzel olmuşş Şeniz
bonny bon elbisen süper duruyor ama boleron olmasaydı keşke güzel taşımıssın ayrıca
papatya ne tatlısın maşallah yaa :nazar: hiç hamile gibi değilsin inşallah bende böyle olarım boshayallersmile
umarım kimseyi atlamamışımdır..:kedi:
hmm
hatçe varmış kız bitik görünüyorsun valla tarzını seviyorum senin..
şebnem karanlık görünüyo resmin bişey anlayamadım :KK43:

Son düzenleme:
hatshecim canım tişörrtün rengi çok hoşmuş ve masallah fiziginde çok güzel görünüyoo çok tatlısın canım sendeee Nazar

slmm maşallah çok hoş bayanlar var burda.fizikleri düzgün,kıyafet seçimleri çok yerinde olan.:nazar: hepinize maşallah diyorum.bazen neyi neyle yakıştırmışlar,nasıl giymişler die bakıyorum buraya.fikir alıyorum sizden.:hooray:

Son düzenleme:
wayy be etıketlerı okiudum simdi bir kez yazmıstım ben etiket selayhus hep şık diye gerçektende güzel bulduklarını yazanlar var yani zannetmiyorum ben insanların kendi kendini etiketlemesini ayrıca barbieveken'inetiketlerinin olması çok normal,çünkü giyimi-fiziği herşeyi güzel. Birde selayhus=xzgi yazılmıs aynı anlamındamı baska bır anlamda mı yazılmıs bılmıyorum ama aralarına = yerine kalp koysaymış daha makbule geçermiş be canım

Kızlar bugün bunlarda benden :) aceleyle hazırlandım ve çektim evden çıkmadan akşam koyarım diye sızlerdende beklyoruz ya eskiden daha çok resim koyuyomuşssunuz canlar ya zemuszemus
grnt035kopya.jpg
grnt037kopya.jpg

Son düzenleme:
ama haksızlık bu topiğe girince çıkamıyorum ki benn:çok üzgünüm:

X