Bugün ne giydin? Çek görelim..

kübra çok tatlı olmuşsun zemuszemus
maix yorumlar kendine yapılınca hoşuna gidiyor başkasına yapılınca da hoşgörü göster lütfen..

Bir etiket muhabbetidir günlerdir konuşuluyor,bende saf saf bakınıyorum acaba etiket ne olaki diye bilmiyorumkismile ;daha nerde olduğunu yeni çözebildim akannehir , pek bi geri kaldım buralardan ohaoldumsmile bu da bugünlük benden olsun ; herkes çok şık kocaman bir maşallah
,

Dip not: Düş ,Barbi,Twetty fizikler on numara çuvalda giyseniz no problem Şeniz

cnm elbısene ve ayakkabılarına bayıldım tam benım tarzım valla çok hoşsun

demo kıraçın '' endamın yeter'' şarkısı sana gelsin kuzum akkabıların, elbisen, sen harikasınız
bu arada teşekkür ederim güzel düşüncelerin için Şeniz

cnm elbısene ve ayakkabılarına bayıldım tam benım tarzım valla çok hoşsun

çok teşekkür ederim akkaplarımı yeni aldım artık platform topuk giycem ne kadar rahatmış herkese tavsiye ediyorum opuyorumnanaktan

demo kıraçın '' endamın yeter'' şarkısı sana gelsin kuzum akkabıların, elbisen, sen harikasınız
bu arada teşekkür ederim güzel düşüncelerin için Şeniz

twetty kalbin çok temizmiş ; iş yerindeki sevgili adayım bugün bu şarkıyı göndermiş mailime kaydirigubbakcemile3 ay süpersin ya çok sağol cnmm Şeniz

iki kişi söylüosa bunda bi iş var demekki canım dikkate alkaydirigubbakcemile3
doğru söze ne denir zemuszemus

kübra çok tatlı olmuşsun zemuszemus
maix yorumlar kendine yapılınca hoşuna gidiyor başkasına yapılınca da hoşgörü göster lütfen..

her iki yorumunada katılıyorum tivim vereliniortak
ayrıca DEMOTHY çok güzel görünüyosun tatlım ayakkabıların harika zemuszemus

Merhaba,
Bundan böyle etiketleri not yazma yeri olarak kullananlar,topikte birbirine laf çarpmak isteyipte uyarı almaktan çekindikleri için etiketleri kullananlar yönetim tarafından tespit edilip uyarı alacaklar!

mune allah razı olsun oh beeeeeeee sonunda etiketlere el atıldı dualarım kabul oldu...
demothy çok tatlısın cnm..

sırnaşık şey
Merhaba,
Bundan böyle etiketleri not yazma yeri olarak kullananlar,topikte birbirine laf çarpmak isteyipte uyarı almaktan çekindikleri için etiketleri kullananlar yönetim tarafından tespit edilip uyarı alacaklar!

teşekkürler mune..bilmiyorumkismile

oramogomaburamago yu kim yazdı yaa ona koptum ama itiraf etmeliyim sırnaşık şeysırnaşık şey

mune allah razı olsun oh beeeeeeee sonunda etiketlere el atıldı dualarım kabul oldu...
demothy çok tatlısın cnm..

sırnaşık şey

teşekkürler mune..bilmiyorumkismile

oramogomaburamago yu kim yazdı yaa ona koptum ama itiraf etmeliyim sırnaşık şeysırnaşık şey

Hanımlar madem bu habere çok sevindiniz:))malum topiğiniz Allah bereket versin çok çabuk ilerleyen bir topik,benim uyarım yarın çok gerilerde kalmış olur,bu nedenle uyarıyı yarın topik sakinlerine hatırlatırsanız çok sevinirim,uyarı bu akşamdan itibaren yürürlüktedirşakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…