Bugün ne giydin? Çek görelim..

barbi leoparın çok güsel çok yakışmış

berencim şık gözüküyorsun kolyeni bende sormuştum hala merak ediorum

haftada bir kilo verirsin aslında zor değil bence ki zaten zayıfsın

inş cnm verebilirim. kilomdan memnnunum aslında. ama bi elbise almıştımya dar gelmişti. 20 gün sonraya onun içinde rahat olmak istiorum elbise patlar filan korkuyorum

tatilde spor yapabiliyorum ama bu aralar vakit yok vizeler de haftaya başladı tamamdır spor kim ben kim oluo ((( sağol canım hem bu trendden diil bingomingodan

inş cnm verebilirim. kilomdan memnnunum aslında. ama bi elbise almıştımya dar gelmişti. 20 gün sonraya onun içinde rahat olmak istiorum elbise patlar filan korkuyorum

Yok canım neden kilo vermek istediğini biliyorum şu süper elbise içindi dimi
işte bir amacın var ya o elbiseye girmek için insan kaç günde kilo verir demi ama elbisen gerçekten çok güseldi ve bence ondan vazgeçme bir de söylemiştim yine söyliim naçizane tavsiye burnu açık ayakkabıyla çorap giyinme :26:

saol cnm bnde çok sevdim elbiseyi. ztn burnu açık ayakkabı yalan oldu cnm yeni ayakkabı alcam o biraz basit kaldı. kapalı burun almayı düşünüorum bakalım bulurum inş.

Beren gayet hoş olmuşsun ama boynundaki o siyah şey ne anlayamadım:)
barbi normalde giydiklerin açıkçası pek hoşuma gitmiyor abartı geliyor çoğu ama bunu beğendim.
Saçının rengide benimkiyle aynı demek ki benimde saçlarım güzel duruyormuş:)
kıssadan hisse beğendim.

canım bluzun baskılı olduğundan kemer olmazdı bence.
ama o bluz yerine beyaz bi şey giyseydin,daha güzel olurdu diye düşünüyorum
böyle de fena değil

beğendim canım

7 kiloyu nasıl verdin kız şimdi çizelgeni gördüm 14 kilo vermem lazım ama az önce yine kendimi tutamadım 4 tane sigara böreği yedim 1 buçuk dilimde elmalı kek kahvaltımı 8de yapmıştım acıkmısım kendime geldim dur dedim ama olmuyo

bence çok güzel görünüyosun ama sadece o beyaz konversler olmamış sırıtmış siyah giyebilirdin kemer badine gitmezdi cnm çünkü yazılar var üstünde sade olsaydı ozaman olabilirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…