Bugün ne giydin? Çek görelim..

sağolasın tibitimm:81: evet babet kendilerii

çantammı saçlarımın rengini daha bi ortaya çıkarmış :26:
bak senn
artık saçlarım o renk değil bu arada sadece kahve rengi
evt o mesele

hayır kurumu barbi , koptummm hacı bundan sonra kıyafetleri kızılay değil ben dağıtıcam dermişim şaka bir yana hediyeleşmeyi severim :94: , ee dinimizcede sünnettir :119:
bigün senlede yapalım bunu

alıntı yapamadm aklıma gelenleri yazıcm sdce..
Gngndn dı snrm nicki unuttm :78: ben seni daha orta yaş tahmin ediyodm şaşırdm :82: uyumlu olmuşssn

kontes : elbise zaten çok şık çorapta çok tatlı seni görünce desenli çorap alasm geliyo ..

eşofmanlı bi arkdş vardı
salaş bi kombin olmuş ama adı üstünde eşofman fazla renk uyumuna gerekte yok hoş olmuş

ve veee barbiveken kimi insan vardır ne giyerse giysin taşıyamaz kimisi vardır ne giyse yakışır gördügüm kadarıyla ne giyse yakışanlardansn ne kadar pek muhabbetimz olmasada kanımın kaynaklarındn birisin çok şık olmuşsun

Son düzenleme:
evet öyle olmuşş biliyorum değiştirdiğini.henüz görmedim ama o da yakışmıştır eminim

kendim ettim kendim buldum gül gibi karardım koyuldum
sevmiom kendmi artık
yinede saol bebişim :87:

güzel tatlım
wooOOoowwW
fiziğinde süper kombinin de hayır kurumu barbi

tşk ederim cnm

:78::119::119:
herşeyi smillerle anlattığımı sanıyorum

teşekkürler beğenen arkadaşlar insan haftasonu rahat giyinmek istiyor eve yakın biyere gittiğimiz için kot vs. giymeye gerek duymadım bütün hafta sıkılıyorum zaten aynı tarzdan :21:

kontescim çok yakışmış elbise çorap da çok yakışmış incecik durmuşsun ayrıca da çok beğendim
barbim çok şık olmuşsun çantanı kıyafetle çok uyduramadım ama saçınla güzel uyum sağlamış canım
armine rahat spor bi kıyafet çanta biraz klasik kaçmış sanki

Son düzenleme:
çok güzel bişey tabikii bebemmmm sen istersinde yapmayız mı güzel gönüllüm
TıPP

Selaam
Çok gerilere gidemedim ama gördüğümkadarı bana yetti
KONTESSİM=Bayıldım elbisene ,çorabına , ayakkabına ve duruşuna

BARBİ BEBEĞİM=Yine harikasın ablacığım Ne giyersen giy çok güzel taşıyorsun
Saçlarında çok güzel
ARMİNE=Rengarenk giyinmişsin Ama ben beğendim çok şirin görünüyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…