Bugün ne giydin? Çek görelim..

çok güzel ve uyumlu olmuş herseyin cnm saçlarında çok güzel:nazar:bu arada kaç kilosun fiziğinde çok güzel

çokk teşekkür balımm 53 kiloyum gaza geldim akşam yine koycam :KK1: saçlarımı ben hariç herkes çok beğenir ben hiç sevmem saçımı uçları dalgalı jöleleyip çıkıyorum bazende fön çekiyorum :KK12:

her zamanki bayıldııımm:KK52::KK52::KK52:

http://img861.imageshack.us/img861/8053/fotoraf0137.jpg

üzgünüm ama yan yüklemişim.bugun bunları gıydım gayet sade ama sankı kemerle hareketlendırseydım daha guzel olurmus gıbı.yada beyaz konvers degılde baska bır ayakkabı gıyebılırmısım yada beyaz bır badı gıyebılırmısımm.ufff ne cok eksıgım varmıs insan resmıne bakınca anlıyor hatalarını :KK53:

ben çok yakıştırdım tatlım beyaz konversi seviyorum böyle kombinlerde:KK66:

7 kiloyu nasıl verdin kız şimdi çizelgeni gördüm 14 kilo vermem lazım ama az önce yine kendimi tutamadım 4 tane sigara böreği yedim 1 buçuk dilimde elmalı kek kahvaltımı 8de yapmıştım acıkmısım kendime geldim dur dedim ama olmuyo:KK56:

ben yiyince tam yiyen tutunca tam tutanlardanım canım:KK9:
sen 4 tane ile yetinmişin ben 14 tane yerdim :KK50: zorlandım ama 4 ayda verdim :KK16:
şimdi 52 ye doğru gidiyorum:KK4::KK4::KK4:

armine kombinini çok beğendim canım:KK16:

her zamanki bayıldııımm:KK52::KK52::KK52:

ben çok yakıştırdım tatlım beyaz konversi seviyorum böyle kombinlerde:KK66:

ben yiyince tam yiyen tutunca tam tutanlardanım canım:KK9:
sen 4 tane ile yetinmişin ben 14 tane yerdim :KK50: zorlandım ama 4 ayda verdim :KK16:
şimdi 52 ye doğru gidiyorum:KK4::KK4::KK4:

armine kombinini çok beğendim canım:KK16:

ozaman bravo vallah bende insallah şu 14 kiloyu veririm 60 olsam yeter diyodum ama 58 mi olsam 50leri görsemmi acep:26:

airlikfeer teşekkürler canım sende çok uyumlusun

teşekkür ederim canım:KK16:

ozaman bravo vallah bende insallah şu 14 kiloyu veririm 60 olsam yeter diyodum ama 58 mi olsam 50leri görsemmi acep:26:

inşallah verirsin canım:KK16:isteyince oluyo :KK69:

çok şık sade ve hoş çok beğendim hırkanı ayrıca beğendim bence 58 kilo gayet zayıfsın 52 olursan çok zayıf olursun fazla zayıflıkta güzel durmuyo cnm fiziğin çok güzel:nazar:

azcık daha fazlam var canım:KK59::KK59::KK59:
bende çok zayıf sevmiyorum :86:kimseye de zayıflığı yakıştıramıyorum:KK30:

çoook teşekkür ediyorum

Son düzenleme:
X