Bugün ne giydin? Çek görelim..

aysemmm: hırkanı ve çantanı çok beğendim canım gayet güzel bir kombin
kontes : offf offf ne kadar güzel olmuşsun kontescim bacaklarında gayet güzel ay maşallah ya elbisede cuk oturmuşş çok yakışmış canım ya
armine : spor giyimin çok uyumlu ama çantan olmamış canım
barbieveken : leoparlı şeyleri sevmem ama sana çok yakışmış canım saçlarında çok hoş

Son düzenleme:
çok merci ablacığım

şu boynundakini yakından görmek istiyorum canım mümkün mü?
önceden de gözüme ilişmişti

Alakasız ama saçlarınızın rengi nedir acaba çok beğendim:78:

alakasızmı
saçlarımın rengini bende bilmiyorum yanlız şunu söyliyim benim saçlarım açık bir renkti denize gittim saçlarıma papatya suyu sürdüm güneşte fazla kalınca bu hale döndüler

alakasızmı
saçlarımın rengini bende bilmiyorum yanlız şunu söyliyim benim saçlarım açık bir renkti denize gittim saçlarıma papatya suyu sürdüm güneşte fazla kalınca bu hale döndüler
'konu ile alakasız ama saçının rengi ne' demek istemiş bence cnm
ay herkes boynumdakini merak ediyo kız senden önce bir arkdşda onu sormuştu kıyafetime yorum yapmadın canım
kombinin uyumlu fakat seni daha başka renklerle de görmek istiyorum ben artık

'konu ile alakasız ama saçının rengi ne' demek istemiş bence cnm

kombinin uyumlu fakat seni daha başka renklerle de görmek istiyorum ben artık

kontescim çok teşekkür ederim ya bende yanlış anladım arkadaşı burdan ondan özürdiliyorum of kafam çok dagınık cümleyi yanlış anlamışım

Son düzenleme:
inşallah olursun canım sanırım sen de diyet yapıyordun

ben yeniden başladım 52 olmak istiyorum bende 42 gün sonra olucam diye umud ediyorum inşallah

bnde 54-55 arasında gidip geliyorum. 52 olmak istiyorum 20 gün sonraya. zor gözüküo ama bakalım

inşallah olursun canım sanırım sen de diyet yapıyordun

ben yeniden başladım 52 olmak istiyorum bende 42 gün sonra olucam diye umud ediyorum inşallah

ben gününü tahmin edemiyorum ama bende 58 olmak istyrm canım ay inşallah ikimizde zayıf olurz sen zaten zayıfsında ben olurum zayıf

benim çotanak tayfa gördü ama yinede geçen haftadan ben

Eki Görüntüle 171502

barbi leoparın çok güsel çok yakışmış

berencim şık gözüküyorsun kolyeni bende sormuştum hala merak ediorum
bnde 54-55 arasında gidip geliyorum. 52 olmak istiyorum 20 gün sonraya. zor gözüküo ama bakalım

haftada bir kilo verirsin aslında zor değil bence ki zaten zayıfsın

bu gün ben ....öylesine biir gün kızlarla sohbet etmeye kaynatmaya giderkene...Ah bende 2 kilocuk verebilsem.....Burası diyet topiğine de döndü yaaa

Eki Görüntüle 171860

beendim cnm. üzerindekini mağazada görmüştüm hangisi olduğunu hatırlayamadım şimdi. pembesini beenmiştim ama almadım yakışmış cnm. sende kilolu deilsin ki. arkada spor aleti görüorum sanki yapabilirsin spor ne güzel..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…