Bugün ne giydin? Çek görelim..

şahsen ben öyle anlıyorum dermişim bebem :KK53::KK60::KK23: yakında barbi bana da gönder sevaptır falan diyenler çıkmassa şaşma :KK60::KK60::KK60::KK60: hayır kurumu barito:KK60::KK60::KK60: şaka bi yana
zevkli bebeim benim gönlüne sağlık çok hoş bir tunik elbise :KK69::KK70:

kontesko fiyyytt fiyyyttt diyorum çok güzel taşımışsın :KK69: ayağındakiler babet mi :KK66:

sağolasın tibitimm:81: evet babet kendilerii:KK66:

evett en birinci biz gördükk:82:
elbisen çok sexüüü bebişim:KK23: çantana da ayrıyetten bitmiştim ben bu kombinindee,kombine bir hareketlilik katmış kesinliklee,saçlarının rengini daha bi ortaya çıkarmışş:114: :127:

ouff di mi bi de o mesele var :63:

çantammı saçlarımın rengini daha bi ortaya çıkarmış :26:
bak senn :KK61:
artık saçlarım o renk değil bu arada :KK59: sadece kahve rengi :KK43:
evt o mesele :KK31:

şahsen ben öyle anlıyorum dermişim bebem :KK53::KK60::KK23: yakında barbi bana da gönder sevaptır falan diyenler çıkmassa şaşma :KK60::KK60::KK60::KK60: hayır kurumu barito:KK60::KK60::KK60: şaka bi yana
zevkli bebeim benim gönlüne sağlık çok hoş bir tunik elbise :KK69::KK70:

kontesko fiyyytt fiyyyttt diyorum çok güzel taşımışsın :KK69: ayağındakiler babet mi :KK66:

hayır kurumu barbi , koptummm hacı :KK60::KK60::KK60:bundan sonra kıyafetleri kızılay değil ben dağıtıcam dermişim :KK60::KK60: şaka bir yana hediyeleşmeyi severim :94: , ee dinimizcede sünnettir :119:
bigün senlede yapalım bunu :KK34:

alıntı yapamadm aklıma gelenleri yazıcm sdce..
Gngndn dı snrm nicki unuttm :78: ben seni daha orta yaş tahmin ediyodm şaşırdm :82: uyumlu olmuşssn :KK16:

kontes : elbise zaten çok şık çorapta çok tatlı seni görünce desenli çorap alasm geliyo .. :KK71:

eşofmanlı bi arkdş vardı
:KK69: salaş bi kombin olmuş ama adı üstünde eşofman :KK9::KK9: fazla renk uyumuna gerekte yok hoş olmuş :KK69:

ve veee barbiveken kimi insan vardır ne giyerse giysin taşıyamaz kimisi vardır ne giyse yakışır gördügüm kadarıyla ne giyse yakışanlardansn :KK19: ne kadar pek muhabbetimz olmasada kanımın kaynaklarındn birisin :KK1::KK1: çok şık olmuşsun :KK69:

Son düzenleme:
evet öyle olmuşş:KK23: biliyorum değiştirdiğini.henüz görmedim ama o da yakışmıştır eminim:KK3:

kendim ettim kendim buldum gül gibi karardım koyuldum :KK43::KK43:
sevmiom kendmi artık :63:
yinede saol bebişim :87:

güzel tatlım :KK69:
wooOOoowwW:KK16::KK16::KK16:
fiziğinde süper kombinin de hayır kurumu barbi:KK9:

:KK9::KK9:
tşk ederim cnm

ve veee barbiveken kimi insan vardır ne giyerse giysin taşıyamaz kimisi vardır ne giyse yakışır gördügüm kadarıyla ne giyse yakışanlardansn :KK19: ne kadar pek muhabbetimz olmasada kanımın kaynaklarındn birisin :KK1::KK1: çok şık olmuşsun :KK69:

:78::kk77::KK17::KK8::KK8::119::119::KK19:
herşeyi smillerle anlattığımı sanıyorum :KK1:

teşekkürler beğenen arkadaşlar insan haftasonu rahat giyinmek istiyor :21: eve yakın biyere gittiğimiz için kot vs. giymeye gerek duymadım bütün hafta sıkılıyorum zaten aynı tarzdan :21:

kontescim çok yakışmış elbise çorap da çok yakışmış incecik durmuşsun ayrıca da çok beğendim :nazar:
barbim çok şık olmuşsun çantanı kıyafetle çok uyduramadım ama saçınla güzel uyum sağlamış canım :nazar:
armine rahat spor bi kıyafet çanta biraz klasik kaçmış sanki

Son düzenleme:
çantammı saçlarımın rengini daha bi ortaya çıkarmış :26:
bak senn :KK61:
artık saçlarım o renk değil bu arada :KK59: sadece kahve rengi :KK43:
evt o mesele :KK31:

hayır kurumu barbi , koptummm hacı :KK60::KK60::KK60:bundan sonra kıyafetleri kızılay değil ben dağıtıcam dermişim :KK60::KK60: şaka bir yana hediyeleşmeyi severim :94: , ee dinimizcede sünnettir :119:
bigün senlede yapalım bunu :KK34:
çok güzel bişey tabikii bebemmmm:KK16: sen istersinde yapmayız mı güzel gönüllüm :KK69::KK70::KK71:
TıPP:KK61:

Selaam
Çok gerilere gidemedim ama gördüğümkadarı bana yetti:KK9:
KONTESSİM=Bayıldım elbisene ,çorabına , ayakkabına ve duruşuna:nazar::KK69:

BARBİ BEBEĞİM=Yine harikasın ablacığım:nazar::KK69: Ne giyersen giy çok güzel taşıyorsun
Saçlarında çok güzel:KK34:
ARMİNE=Rengarenk giyinmişsin Ama ben beğendim çok şirin görünüyorsun:nazar:

X