Bugün ne giydin? Çek görelim..

cok begendim, sadece icine beyaz degilde siyah bi badi giyseydin...
yoksa gercekten cok güzel, deri ceketinin renginede bayildim...
[/QUOTE]

çok teşekkür ederim cnm içimdeki badi beyaz değil tatlı bi krem rengi elbisenin içinde kremle çok uyumlu oldu sağol tatlım

month kombinini uyumlu buldum , yaşını merak ettim kaç yaşındasın acaba?:44:
Salaş kontessi beğendim kolye hırkayla uyumlu , gömlek çok hoş , salaşlık sana yakışıyor tatlım

sağol cnm 22 yasındayım daha yeni girdim 22ye ocak 28de neden sordunki yasımı acep:26:

Eki Görüntüle 167472 Eki Görüntüle 167473

okulda bir ben. çizmelerim birazcık tozlanmış ama

Gayet iyi :81:

kızlar birazdan eşimle yemeğe gidicez 8de geliyo işten böyle giyindim Eki Görüntüle 167370 Eki Görüntüle 167371 Eki Görüntüle 167372 bu çizmelerimi giyicemEki Görüntüle 167373

Elbise ve saç :81:

ben bugün özensiz ve salaş olmak istedim :97:

Eki Görüntüle 167386

Salaş ama özensiz değil, ben böyle kombinleri çok severim bu baykuş kolseden ben de bi tane bulursam uçurucam hemen ama yok işte
Kombin gayet hoş, bir de bunu dar pantalonla da denemelisin

sağol cnm 22 yasındayım daha yeni girdim 22ye ocak 28de neden sordunki yasımı acep:26:

22 misin canım sen şaştım kaldım
yanlış anlama ama azcık kilo verip daha çıtı pıtı şeyler giysene canım
yeminlen 35 filan sandım ben seni:26: ay kızma nolur

eylulu,öyle de denerim canım teşekkürler fikir için
kolye kotondan,ama benimki de çok zor bulmuş.
sanırım ilgi çok.
accessorize,mango,h&m,koton'a ara ara göz at derim:81:
bir de internetten alış veriş yapıyor musun bilmiyorum ama trendyol'a sık sık geliyor baykuş kolyeler.

Son düzenleme:
22 misin canım sen şaştım kaldım
yanlış anlama ama azcık kilo verip daha çıtı pıtı şeyler giysene canım
yeminlen 35 filan sandım ben seni:26: ay kızma nolur

yok cnm niye kızayım rejimdeyim zaten doğumdan sonra kilolar kolay kolay gitmiyo malesef ama yüzüm ince simalı olduğu için genelde 19,20 falan sanıyolar... çıtı pıtı şeylerimde var giyince eklerim cnm ama daha kadınsı olmak istedim bu aksam nedense belki kıyafetlerimden öyle gelmiştir gözüne bu arada yorumunu göremedim yaptınmı ki :26:

elbise ve saçımı sanırım beğendin cnm yada beğenmedim anlayamadım :26:

yorum yapmadım canım , beğendim butonunu kullanmıştım
çıtı pıtı halleri de bekliyoruz o zaman hadi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…