Bugün ne giydin? Çek görelim..

sağol cnm ay insallah o günleri görürüm
merak etme canım bebişin iyice hareketlenince kiloları atarsın benimki 8 aylık oldu
seninkide çok tatlı kırkbirkere maaşallah oğluşuna
ayrıca kıyafetin yemeğe gitmek için çok uygun bence seni görünce özendim
pantolon kolay diye hep pantolon giyiyorumda:KK71:

eylulu,öyle de denerim canım teşekkürler fikir için:KK71:
kolye kotondan,ama benimki de çok zor bulmuş.
sanırım ilgi çok.
accessorize,mango,h&m,koton'a ara ara göz at derim:81:
bir de internetten alış veriş yapıyor musun bilmiyorum ama trendyol'a sık sık geliyor baykuş kolyeler.

Sağol hayatım, aslında ben de biraz tembel davranıyorum çünkü almak istediğim o kadar çok şey var ki, şimdi bir başlasam sadece kolyeyle sınırlı kalmaz ben de o yüzden fazla üstelemiyorum. Netten genelde sadece kitap ve dvd alırım mihihih, ama bakarım ona da.

elbise ve saçımı sanırım beğendin cnm yada beğenmedim anlayamadım :26:

Elbise ve saçını beğendim :KK16:

bugün ki ben ; ayakkabı ve çanta füme rengi fakat ışıktan olsa gerek biraz ton farkı olmuş. Kemer kullanmama nedenim elbise siyah olduğu için belli olmamış ama iple göğüs altından geren şekilde kemeri var o nedenle..

daha uygun bir ayakkabı olsayıdı süper olurdu.

sağol cnm 22 yasındayım daha yeni girdim 22ye ocak 28de neden sordunki yasımı acep:26:

biraz orta yaşa uygun bir elbise modeli gibi geldi de bana canım ondan sordum:KK59: yalnış anlama lütfen ama daha çok çıtırsın :KK66: Daha yaşına uygun şeyler giysen daha hoş olur kanaatindeyim ama senin tercihinmiş zaten ..inşallah kilolarınıda güzel güzel verip güzel güzel ciciler giyer paylaşırsın :KK55:

beren çokşıksın tatlım:KK16:

çokk teşekkür ederim canım:KK69:

Epeydir burayı takip edemiyordum Baktımda çok şey kaçırmışım
BEREN=Beren hanım Beren hanım bu ne şıklık Elbiseni ve çizmelerini çok beğendim Çok yakışmış:nazar:
Zayıflama azminede hayran oldum:KK19:
KONTESSİM= Ben bu kombininide çok beğendim:nazar:
Sanırım çorap ve botlarınla bir tezat yaratmak istemişsin Çorapda çokda başarılı olmuşsun
Botun siyah olsaymış Mikemmeeel olacakmış:KK9:
TWETTYİM =Elbisen çok yakışmış Botlarına ise bayıldııım:nazar:
aŞKİTOM=Kırmızı elbisen çok yakışmış tatlı hamişim:nazar:
İÇİMDEKİSEN= Sade ve hoş bir kombin olmuş Ben gömleğinide beğendimÖzellikle fuların kıyafetini çok güzel tamamlamış:nazar:
SELAYHUSUM =Çok cici görünüyorsun Buluzundaki detayda çok hoşmuş:nazar:
Ayrıca PELİNKR ve EYLÜLL Sizinde de kombinlerinizi çok beğendim
Hepinize kocamaan bir MAŞALLAH

barçman ablacımmmmmm yorumların benim için çok değerli çok teşekkür ederim:KK69:

Çok beğendim çok hoş olmuşsun :81::KK16:

çok teşekkür ederim tatlım:KK66:

Anam bir gecede sayfalar nasıl hızlı ilerlemiş maşallah :)

ay çok çok teşekkür ederim :KK71:

canım tayt giyinmiştim çorap değildi hava soğuktu :26:...teşekkürler...

ayçok mersi :KK71:

olsun tatlım yorum için teşekkürler...

şalın ve küpeni çok sevdim kombin de gayet uyumlu:KK16:

çok teşekkür ederim berencim :KK54:

canım çok beğendim çorapların çooooooookkk güsell kombine de yakışmış:KK16:

sağol canım 59 kiloyum (onu yuvarlayıp düz hesap 60 demiyorum bir kilo da bir kilodur moral verio :KK60: ) senin kombinlerin nerdee ben seni kilolu hatırlamıorum sankim ?????:KK30:

Canım çok beğendim :KK71:kolyeni yakından görmek isterdim

aşkitoooo 2 kombinini de acayip beğendim kocaman bi maşallah:nazar:

teşekkür ederim tatlım yorumun için kolyemi ayrıyetten çekip gösteririm sana:KK49:

oy yerim seni:KK75: çok şık olmuşsun bebişimmm
çizmeler filan oh maşallah
boyun posun çıkmış meydana:KK23:

konak saati izmir'de meşhurdur.o yüzden sormuşlar canım nerde yaşadığını:KK61:

teşekkür ederim kontesimmmmmm:nazar:
bende diyorum neden saati sorular:KK66:

bluzun ve etegin ayri ayri güzel ama bir arada olmamis sanki, coraplarin cok tatli yalniz... :KK34:

ayakkabin, cantan hersey uyumlu, begendim... :KK16:

ay bana mi öyle geldi bilmiyorum :26: ama bence cok seksü cikmissin... :KK16:

elbisen cok tatli ama cantani ve ayakkabini begenmedim keske düz renk tercih etseydin onlari.. :KK34:

cok begendim, sadece icine beyaz degilde siyah bi badi giyseydin...
yoksa gercekten cok güzel, deri ceketinin renginede bayildim... :KK16:

gerçektenmi:KK53: teşekkür ederim canım yorumun için:KK49:

aa nası düşünüyodnz ki merak ettim :78: çok teşekkr ederimmmm :KK69:

baktım sitenin kafasız adamı olmak üzereym böyle ekliym dedm bide boyum çok kısa çıkıyodu dier türlü :KK53::KK53: çok saoll canm benim ama gömlek deil o bluz tarzı bişey ilk defa giymiştm zatn :KK1::KK1:

ayy cidden çok teşekkr ederimmm :nazar::nazar: çok uzun deilim aslında 168 :78:

güzel olmuş :KK16:

aşkitoo teşekkr :KK71::KK71: o karınla sana herşey yakışırrr :KK69::emir_bebek:
335dc : saç rengin gözüme çarptı ilk eteğini çok beğendim üstündeki olmamış canım fiziğin harika:nazar:
üstümdekini biçok kşi bgenmedi zatn :KK1::KK1: saol canm :KK16:

etek azcık kısa olsun dicektm ama istemiyomuş giymeni o zamn söyle diyim o çizme yerine kısa bi ayakkabı olsa güzel olurmuss :KK71: kolyede çok tatlı düz badiye renk katmış :KK16::KK16:

aa bu istedign kalpli çorap dimiii :26: güzel olmuş :KK16:

kahveyi siyaha bnde hiç yakıştırmam :KK69: o günde bşka bişey giyicektm o kısa kollu üşürüm die son anda giydm zaten :KK53:

tweetyyyyy bak bu tam olmuş :KK71::KK71:

bereeennnn en bgendigim kombinin buuuuuu :KK69::KK69:

unuttugm varsa özür dilerim herkese tekrar teşekkrlr 12 kişi bgenmişş :78::78:

çoooooooooook teşekkür ederim canımmmmmmmmmmmm:KK69:

yorumda bulunan arkadaslara tesekkür ederim, ayni kombini yazin bol siyahlada deniyecegim ama böylede ben cok begendim :KK60: :KK60: (kim ne derse desin diyen üyesmili :KK1: )

tvitim ayakkabilarini cok begenmistim daha önce kombindede begendim canim siyahla güzel olmus ama cantanin tipini begenmedim (illaki bir yerde terslik cikartacagim yaa :KK60: :KK60: )

beren cok zarif duruyor elbisen , sende kilolu gelmedin gözüme benim inan, birde bacaklarin göze batmiyor hos durmus.. sen bacaklarimdan sikayetciyim demistin ya o yüzden dedim canim...

bnnu bu kombini sevmdim canim ben :KK43:
baska kim eklemistiki resim ??? varmi unuttugum :87: heralde yoktu

selaycım eskiden 73 kiloydum bacaklarımdan o yüzden şikayetçiydim şimdi 67 ye düştüm ya artık bacaklarımla sorunum kalmadı bir 8 kilo daha vericem o zaman tam sorunum kalmıcak:KK69: yorumun beni çok mutlu etti çok teşekkür ederim tatlım:KK49:

barçam abla : her zaman ki gibi çok şıksınız valaha ne tombiği zapzayıf bir bayansınız bu arada benim bilezik hastalıgım var altın bileziğe bayılıyorum sizinkilerede bayıldım :KK49::KK49::KK49:

X