Bugün ne giydin? Çek görelim..

çok farklı,marjinal ben sizi böyle düşünmüyodum:82: çok şıksınız:81:
aa nası düşünüyodnz ki merak ettim :78: çok teşekkr ederimmmm :KK69:
kafali eklemis :KK1: , saclarin yüzünün yani cildin dudadindaki rujun cok hos bakimli hatun , etekte cok yakismis ama o gömlegi giyinme birdaha emi :KK58:
baktım sitenin kafasız adamı olmak üzereym böyle ekliym dedm bide boyum çok kısa çıkıyodu dier türlü :KK53::KK53: çok saoll canm benim ama gömlek deil o bluz tarzı bişey ilk defa giymiştm zatn :KK1::KK1:
cok yakismis. fizik harika boy da galiba :) Saclari da sevdim, e masallah baska ne diyeyim :nazar:
ayy cidden çok teşekkr ederimmm :nazar::nazar: çok uzun deilim aslında 168 :78:
uzun zaman oldu foto eklemeyeli... :KK34:
(herkes biliyordur zaten ama bilmeyenler icin, eger fotonun üstüne tiklarsaniz büyük boyutda görebilirsiniz)

Eki Görüntüle 167077
güzel olmuş :KK16:
son sayfada gördüklerim
335dc cok güzel kombinini cok begendim cok yakismis:KK69:
Eki Görüntüle 167095
bluzun gercek rengi soldaki gibi pembe..
cumartesi giyidgim kombin
aşkitoo teşekkr :KK71::KK71: o karınla sana herşey yakışırrr :KK69::emir_bebek:
335dc : saç rengin gözüme çarptı ilk eteğini çok beğendim üstündeki olmamış canım fiziğin harika:nazar:
üstümdekini biçok kşi bgenmedi zatn :KK1::KK1: saol canm :KK16:
sade bir kombinime kolyemle hareket vermek istedim....
siyah yüzüme tuttugum sey cantam :KK1:cok belli olmamis
Eki Görüntüle 167103 Eki Görüntüle 167105 Eki Görüntüle 167104 Eki Görüntüle 167106
etek azcık kısa olsun dicektm ama istemiyomuş giymeni o zamn söyle diyim o çizme yerine kısa bi ayakkabı olsa güzel olurmuss :KK71: kolyede çok tatlı düz badiye renk katmış :KK16::KK16:
bende böle kombinledim. bakalım beğenecek misiniz???
Eki Görüntüle 167225 Eki Görüntüle 167226
yorumlarınız bekliyorummm........:KK52::KK52:
aa bu istedign kalpli çorap dimiii :26: güzel olmuş :KK16:
etekğin çok yakışmış bulüzunda güzel ama eteğin üzerine olmamış cnm kahveli kıyafetleri siyaha yakıştıramıyorum :26:
kahveyi siyaha bnde hiç yakıştırmam :KK69: o günde bşka bişey giyicektm o kısa kollu üşürüm die son anda giydm zaten :KK53:
bugün ki ben ; ayakkabı ve çanta füme rengi fakat ışıktan olsa gerek biraz ton farkı olmuş. Kemer kullanmama nedenim elbise siyah olduğu için belli olmamış ama iple göğüs altından geren şekilde kemeri var o nedenle..
tweetyyyyy bak bu tam olmuş :KK71::KK71:
kızlar bu da dünden benEn Büyük TÜRKİYE

Uploaded with ImageShack.us
bereeennnn en bgendigim kombinin buuuuuu :KK69::KK69:

unuttugm varsa özür dilerim herkese tekrar teşekkrlr 12 kişi bgenmişş :78::78:

evet salas olmussun ama özensiz degil bence... :KK34:
ben cok begendim her zamanki gibi...:nazar:

elbisedeki grilikten dolayı ayakkabıyıda gri siyah seçtim ama başka sefere de düz renk tercih ederim farklı olsun :KK70: teşekkürler...

kontescim kolyeni çok sevdim :KK54:

month kombinini uyumlu buldum , yaşını merak ettim kaç yaşındasın acaba?:44:
Salaş kontessi beğendim kolye hırkayla uyumlu , gömlek çok hoş , salaşlık sana yakışıyor tatlım :KK34:
teşekkürler kızlarr:KK42:
bnnu kolyem aşk hediyesi:KK71:

bu ikisini yüz bin kere görenlerden özür diliyorum ama 'uyumsuz' denilince bi kaç kez,dayanamadım...
daha uyumlu nasıl olabilirdi:26:?
fikirlere açığım.
Eki Görüntüle 167039

bu topige önceden girenler yüz bin kez görmüs olabilirler
ama ben bu KOLYEYI ve CANTAYI ilk kez görüyorum kusura bakma fotonda net cikmamisti
ben yinede uyumsuz buldum bence coraplarina ve ayakkablarina uymamis bu kahve tonu
benim fikrim saygi duyulur duyulmaz bilemem

yorumda bulunan arkadaslara tesekkür ederim, ayni kombini yazin bol siyahlada deniyecegim ama böylede ben cok begendim :KK60: :KK60: (kim ne derse desin diyen üyesmili :KK1: )

tvitim ayakkabilarini cok begenmistim daha önce kombindede begendim canim siyahla güzel olmus ama cantanin tipini begenmedim (illaki bir yerde terslik cikartacagim yaa :KK60: :KK60: )

beren cok zarif duruyor elbisen , sende kilolu gelmedin gözüme benim inan, birde bacaklarin göze batmiyor hos durmus.. sen bacaklarimdan sikayetciyim demistin ya o yüzden dedim canim...

bnnu bu kombini sevmdim canim ben :KK43:
baska kim eklemistiki resim ??? varmi unuttugum :87: heralde yoktu

Son düzenleme:
ben varım seloloyumm:KK3:

eskisine yorum yaptim canim yenimi ekledin ??? dur bakayim

dur durr :KK1: kolye kolye deniyor yaaa eski muhabbet dönüyor sandim hala :KK60:
cok hos bir kombin olmus sade cok hosuma gitti benim bu kombin :KK1:

month cok desenli elbiseleri sevmiyorum canim ben ama tabikide zevk meselesi umarim icindeki badiyi degistirmisindir kahve giyinmelisin bence cok sIritmis canim bence

haa birde aklima gelmisken kimdi birisi etegini gözüm tutmadi yazmis niki unuttum simdi , ah bir tanisan etegimi cok seversin cok iyi huylu hic bir vukuati yoktur :KK60: :KK60: görünüse kanma ablasi

Son düzenleme:

bu topige önceden girenler yüz bin kez görmüs olabilirler
ama ben bu KOLYEYI ve CANTAYI ilk kez görüyorum kusura bakma fotonda net cikmamisti
ben yinede uyumsuz buldum bence coraplarina ve ayakkablarina uymamis bu kahve tonu
benim fikrim saygi duyulur duyulmaz bilemem

duyarım duymasına da anlamakta güçlük çekiyorum çünkü hepsi aynı renk,sadece kolye az daha koyuydu
neyse.
teşekkür eder iyi akşamlar dilerim:KK42:

yorumda bulunan arkadaslara tesekkür ederim, ayni kombini yazin bol siyahlada deniyecegim ama böylede ben cok begendim :KK60: :KK60: (kim ne derse desin diyen üyesmili :KK1: )

tvitim ayakkabilarini cok begenmistim daha önce kombindede begendim canim siyahla güzel olmus ama cantanin tipini begenmedim (illaki bir yerde terslik cikartacagim yaa :KK60: :KK60: )

beren cok zarif duruyor elbisen , sende kilolu gelmedin gözüme benim inan, birde bacaklarin göze batmiyor hos durmus.. sen bacaklarimdan sikayetciyim demistin ya o yüzden dedim canim...

bnnu bu kombini sevmdim canim ben :KK43:
baska kim eklemistiki resim ??? varmi unuttugum :87: heralde yoktu

armudun sapı üzümün çöpü diyen üye smili :KK60::KK60: bişeyi de tam beğen yaww :KK52: zevkler işte tatlım insanın kendi gözüne hoş gelen başka bir göz tarafından beğenilmeyebiliyor :KK53: bi kanalda ''bana herşey yakışır '' diye bi yarışma programı varya bizim kk bayanları jüri olsa tüm yarışmacılara 1 verir kesin :KK60::KK60::KK52::KK19:

duyarım duymasına da anlamakta güçlük çekiyorum çünkü hepsi aynı renk,sadece kolye az daha koyuydu
neyse.
teşekkür eder iyi akşamlar dilerim:KK42:

:KK61::KK61::KK61:
renkler ve zevkler tartisilmazmis
herkesin kendine göre degisik tarzi var..sen kendine yakistirdiysan zaten sorun yok :KK34:
bende sana hayirli aksamlar dilerim

$IMG_0622 - Kopya.jpg $IMG_0630 - Kopya.jpg

okulda bir ben. çizmelerim birazcık tozlanmış ama

armudun sapı üzümün çöpü diyen üye smili :KK60::KK60: bişeyi de tam beğen yaww :KK52: zevkler işte tatlım insanın kendi gözüne hoş gelen başka bir göz tarafından beğenilmeyebiliyor :KK53: bi kanalda ''bana herşey yakışır '' diye bi yarışma programı varya bizim kk bayanları jüri olsa tüm yarışmacılara 1 verir kesin :KK60::KK60::KK52::KK19:
canım kesinlikle sana katılıyorum bize çok zevkli gelen başkalarına gelmeyebilir
kimi renklere açıktır kimi belirli renklerin dışında çıkmaz vs

X