Bugün ne giydin? Çek görelim..

sağol cnm ay insallah o günleri görürüm
merak etme canım bebişin iyice hareketlenince kiloları atarsın benimki 8 aylık oldu
seninkide çok tatlı kırkbirkere maaşallah oğluşuna
ayrıca kıyafetin yemeğe gitmek için çok uygun bence seni görünce özendim
pantolon kolay diye hep pantolon giyiyorumda

Sağol hayatım, aslında ben de biraz tembel davranıyorum çünkü almak istediğim o kadar çok şey var ki, şimdi bir başlasam sadece kolyeyle sınırlı kalmaz ben de o yüzden fazla üstelemiyorum. Netten genelde sadece kitap ve dvd alırım mihihih, ama bakarım ona da.

elbise ve saçımı sanırım beğendin cnm yada beğenmedim anlayamadım :26:

Elbise ve saçını beğendim

daha uygun bir ayakkabı olsayıdı süper olurdu.

sağol cnm 22 yasındayım daha yeni girdim 22ye ocak 28de neden sordunki yasımı acep:26:

biraz orta yaşa uygun bir elbise modeli gibi geldi de bana canım ondan sordum yalnış anlama lütfen ama daha çok çıtırsın Daha yaşına uygun şeyler giysen daha hoş olur kanaatindeyim ama senin tercihinmiş zaten ..inşallah kilolarınıda güzel güzel verip güzel güzel ciciler giyer paylaşırsın

beren çokşıksın tatlım

çokk teşekkür ederim canım

barçman ablacımmmmmm yorumların benim için çok değerli çok teşekkür ederim

Çok beğendim çok hoş olmuşsun :81:

çok teşekkür ederim tatlım

teşekkür ederim tatlım yorumun için kolyemi ayrıyetten çekip gösteririm sana

oy yerim seni çok şık olmuşsun bebişimmm
çizmeler filan oh maşallah
boyun posun çıkmış meydana

konak saati izmir'de meşhurdur.o yüzden sormuşlar canım nerde yaşadığını

teşekkür ederim kontesimmmmmm
bende diyorum neden saati sorular

gerçektenmi teşekkür ederim canım yorumun için

barçam abla : her zaman ki gibi çok şıksınız valaha ne tombiği zapzayıf bir bayansınız bu arada benim bilezik hastalıgım var altın bileziğe bayılıyorum sizinkilerede bayıldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…