Bugün ne giydin? Çek görelim..

masallah ne kdar zayıf hamişsin çok şeker

tskler kizlar güzel yorumlariniz icin.

Jadem senin o minnak döbü$ünü yisinler.. zayif insanada hamilelik bir baska yakisiyor.
evet ben gercekten tam anlamiyla patlamak üzereyim

airlikfeer spor ve sade olmussun cnm, fotonu dün görmüstüm simdi geri gidip bakmaya üsendim . tam net hatirlayamadim :)))

dü$ harikasin ! pantolonuna bittim.. benim hicbirzaman giyemeyecegim bir model

Kontesscik ne seker olmussunnn masallah sana

çok güzel olmuşsun cnm ama ojeler olmamış
teşekkür ederim month yorumun için
teşekkürler canım

kontes : ya sen ne kadar zayıflamışsın off insan zayıflayınca başka güzel oluyo yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Soylemeden gecemeyecegim arkadaki karpuz puf cok sirinmis canim ya

tatlım bide ayıcık gibi bişi var yanında o çıkmamışteşekkür ederim

ben de arkadaşla attaya gidiyorum hadi bakalımm:81:

Eki Görüntüle 159358 Eki Görüntüle 159359

bu eteği her çorabımla kombinleyeceğim,inat ettim

gayet güzel tatlım

çok beğendim kotun çok güzel durmuş kazağında öyle

:124:teşekkür ederim canım çok mutlu oldum

teşekkürler aşkito:124:

çoraplarını ve trencini çok beğendim

kontes : ya sen ne kadar zayıflamışsın off insan zayıflayınca başka güzel oluyo yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ustundeki corabin ve etegin havasini sondurmus bence canim...ama trench ve canta ile mukemmmmeeeell!!! olmus :93:

tatlım bide ayıcık gibi bişi var yanında o çıkmamışteşekkür ederim

gayet güzel tatlım

:124:teşekkür ederim canım çok mutlu oldum

teşekkürler aşkito:124:

herkese tek tek teşekkür ediyorumm
ofisim üste ne giyebilirdim peki? önerilere açığım

masallah ne kdar zayıf hamişsin çok şeker
teşekkürler canım...

Tatlımm saolasın çok teşekkür ederimm...

güzel olmuşsun tatlım

benim ablam da hamile ama yanında değilim sizleri gördükçe onu hayal ediyom ne çok yakışmıştır hamilelik sizlere yakıştığı gibi çok tatlı görünüyosun

bu tarz pantolon giymiyorum ama sana çok yakışmış şalında uyumlu olmuş spor ve rahat bi kombin

bende diyorum bu kiz farkli gibi hay Allah :90::90::90: sonra dedim ben kattim heralde Egerian aklimdaki degil :) Ama o da pek gözelmis

sade ve güzel beğendim cnm ama hırkanın düğmelerini bağlasaydın keşke

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim..
Önceki kadar ekleyemiyorum fırsat bulamıyorum yada unutuyorum :S
dolabımdaki eşyalarımı değiştirmeye başladım Ama yinede pek kombinleyemiyorum son zamanlarda:44:

Bu arada bugün gördüklerimden kontesin eteğine bayıldım zaten önceden eklediğindede çok hoşuma gitmişti montla çorapları uyumlu fakat çorabın desenleri farklı geldi ama kontes zaten sıra dışı şeyleri seviyor yakışmış ona

Birde airlikfeer arkadaşımızı gördüm onunda hırkasını çok beğendim bendede ona benzer bişi var. kısaca rahat ve sporsun :)

Son düzenleme:

teşekkürler tatlım

airlikfeel hirkan cok hosmus pantalon lacivert ama sanirim birde hafif taslanmismi ??? siyahsa sorun yok ,fiziginde cok düzgün

düs yazlik hos bir kombin olmus kemerim kahve demisin oda ceketinle uyumluymus..$alda hos bir hava katmis

Kontesim genel olarak bakildiginda cok hossun güzelim cok kilo verdin ve bu etegin sana cok yakiyor.. ama bluzunmu coraplarinmi bilemedim bisey siritmis heralde beyaz bluzun bu kombinde biraz siritmis :26::26:

Jade sade ve hos bir elbise, göbekte büyümüs masallah bebise

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…