Bugün ne giydin? Çek görelim..

dediğin gibiyse olmuş düş, ama siyah görünüyor,o yüzden uyumsuz dedim ben.açık renkler içinde sırıtmış geldi

Tüm yorumlarınız için teşekkürler kızlar. Evet simsiyah giyindim fakat çekimden dolayı kendini belli edememiş giydiklerim. Normalde tuniğimde altın sarısı ver gümüş rengi taşlar var fakat fotodan dolayı çıkmamış.

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Bugün fotoğraf çekmeye çıktık yine...
Modellik yapmaya hazırlanırken hazırlıksız çekilen bi foto:)
Ve bugün ki ben!

güzel olmuşsun tatlım

benim ablam da hamile ama yanında değilim sizleri gördükçe onu hayal ediyom ne çok yakışmıştır hamilelik sizlere yakıştığı gibi çok tatlı görünüyosun

Miensera : elbiseni çok beğendim canım çizmelerinde harika kombin süper
düş :canım bayıldım kombinine ah yaz gelsede bende böyle giyinsem çok özledim tşörtlerimi yaaaaaaa

jade : öncelikle ikinci bebeğinizi inşallah hayırlısıyla dünyaya getirirsiniz şu anlık çok tatlı gözüküyorsunuz

airlkfeer : kombinin gayet spor ve güzel canım :)

Son düzenleme:

:124:teşekkürler tatlım

düş kemer hariç beğendim canım.
jade kombin güzel,
göbiş de belirmiş maşallah canım
Saol tatlım evet belirdi baya...

güzel olmuşsun tatlım

benim ablam da hamile ama yanında değilim sizleri gördükçe onu hayal ediyom ne çok yakışmıştır hamilelik sizlere yakıştığı gibi çok tatlı görünüyosun
Ablanda böyle foto çeksin sana sürekli yanında gibi görmüş olursun.Teşekkür ederim yorumun için tatlım...

Aminn canım...saol yorumun için...

canım bi yanlış anlaşılma olmuş o ben değilim düş. o yüklerken sorun çıkmış sanırım ben yardım ettim fotoğrafta ki hoş bayan ben değilim düş

bende diyorum bu kiz farkli gibi hay Allah :90::90::90: sonra dedim ben kattim heralde Egerian aklimdaki degil :) Ama o da pek gözelmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…