Bugün ne giydin? Çek görelim..

Teşekkür ederim kontes...
Kemerim siyah gibi durmuş koyu kahveydi üstümde de aynı renk deri mont vardı:)
Mont olmayınca biraz uyumsuz gördüm kendimi :)
Hoş şalımda farklı çıkmış :) olsun o kadar:)

dediğin gibiyse olmuş düş, ama siyah görünüyor,o yüzden uyumsuz dedim ben.açık renkler içinde sırıtmış geldi :KK61:

Tüm yorumlarınız için teşekkürler kızlar. Evet simsiyah giyindim fakat çekimden dolayı kendini belli edememiş giydiklerim. Normalde tuniğimde altın sarısı ver gümüş rengi taşlar var fakat fotodan dolayı çıkmamış.

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Bugün fotoğraf çekmeye çıktık yine...
Modellik yapmaya hazırlanırken hazırlıksız çekilen bi foto:)
Ve bugün ki ben!

güzel olmuşsun tatlım:KK24:

Artık eskisi gibi takip edemiyorum burayı çok fazla geriye gidemesemde yine tam gaz harika görünüyorsunuz anlaşılan kızlar :nazar::nazar::nazar:
Aşkito karnın çok büyümüş maşallahh patlayacak gibi :KK16::KK16: Sen atlattın sayılır...
Buda bizz...
Aslında içim fotodaki gibi belli olmuyordu ama flaştan parlamış...

:nazar: [url=http://goo.gl/mc9cY] :nazar:
[/URL]

:nazar:benim ablam da hamile ama yanında değilim sizleri gördükçe onu hayal ediyom ne çok yakışmıştır hamilelik:KK16: sizlere yakıştığı gibi çok tatlı görünüyosun:KK70:

Miensera : elbiseni çok beğendim canım çizmelerinde harika kombin süper
düş :canım bayıldım kombinine ah yaz gelsede bende böyle giyinsem çok özledim tşörtlerimi yaaaaaaa:KK43:

jade : öncelikle ikinci bebeğinizi inşallah hayırlısıyla dünyaya getirirsiniz şu anlık çok tatlı gözüküyorsunuz:KK49:

airlkfeer : kombinin gayet spor ve güzel canım :)

Son düzenleme:
düş :canım bayıldım kombinine ah yaz gelsede bende böyle giyinsem çok özledim tşörtlerimi yaaaaaaa:KK43:

jade : öncelikle ikinci bebeğinizi inşallah hayırlısıyla dünyaya getirirsiniz şu anlık çok tatlı gözüküyorsunuz:KK49:

:124:teşekkürler tatlım:KK70:

düş kemer hariç beğendim canım.:nazar:
jade kombin güzel,
göbiş de belirmiş maşallah canım:nazar:
Saol tatlım evet belirdi baya... :KK16:

güzel olmuşsun tatlım:KK24:

:nazar:benim ablam da hamile ama yanında değilim sizleri gördükçe onu hayal ediyom ne çok yakışmıştır hamilelik:KK16: sizlere yakıştığı gibi çok tatlı görünüyosun:KK70:
Ablanda böyle foto çeksin sana sürekli yanında gibi görmüş olursun.Teşekkür ederim yorumun için tatlım...

Aminn canım...saol yorumun için... :KK16::KK16:

ben de arkadaşla attaya gidiyorum hadi bakalımm:KK62::81:

$Fotoğraf3861-horz.jpg $Fotoğraf3911-horz.jpg

bu eteği her çorabımla kombinleyeceğim,inat ettim :KK60:

canım bi yanlış anlaşılma olmuş o ben değilim düş. o yüklerken sorun çıkmış sanırım ben yardım ettim :KK61: fotoğrafta ki hoş bayan ben değilim düş:KK61:

bende diyorum bu kiz farkli gibi hay Allah :90::90::90: sonra dedim ben kattim heralde Egerian aklimdaki degil :) Ama o da pek gözelmis :nazar:

X