Bugün ne giydin? Çek görelim..

airlikfeel hirkan cok hosmus pantalon lacivert ama sanirim birde hafif taslanmismi ??? siyahsa sorun yok ,fiziginde cok düzgün

düs yazlik hos bir kombin olmus kemerim kahve demisin oda ceketinle uyumluymus..$alda hos bir hava katmis

Kontesim genel olarak bakildiginda cok hossun güzelim cok kilo verdin ve bu etegin sana cok yakiyor.. ama bluzunmu coraplarinmi bilemedim bisey siritmis heralde beyaz bluzun bu kombinde biraz siritmis :26::26:

Jade sade ve hos bir elbise, göbekte büyümüs masallah bebise

pantolon siyah ama taşlanmış :26:
teşekkür ederim canım çok mutlu oldum:118::KK54::KK54::KK54::KK64::KK24::KK24::KK24::KK24:

selayım bluzum aslında krem renkti ama çorapla aynı ton değildi kremleri.sanırım o yüzden gözü bozdu senin.teşekkür ederim bebişimm:KK71:

çok geriye gidemedim
air fiziğin çok hoş hırkanı bende çok beğendim çok tatlı bi kombin olmuş:nazar:
jadecik minik bebişin ve sen çok şirinsiniz manken fizikli hamiş anne çok beğendim :KK16:

çok geriye gidemedim
air fiziğin çok hoş hırkanı bende çok beğendim çok tatlı bi kombin olmuş:nazar:
jadecik minik bebişin ve sen çok şirinsiniz manken fizikli hamiş anne çok beğendim :KK16:

:KK17:çok teşekkür ederim canım:kk77:
yüksek lisans yapıyorum biraz daha ciddileşmeyi düşünüyordum artık ama sanırım biraz daha spor giyineceğim böyle olmayı seviyorum:KK19:

airlikfeer hirkani cok begendim... :nazar:
kontess yine harikasin :nazar: vanilyali coraplarinda ayri güzel :KK9::KK34:

:124:teşekkür ederim canım:124: buradan dışarıdan beğenilmek çok güzel kendim güzel giyindim sanıyorum ama bazen çirkin oloyo sizler çirkin olunca çirkin diyorsunuz en güzel yanı bu topiğin :124:
eğer yanlışım varsa giyim konusunda bir daha yapmam :KK16:

bugün ben...biraz basit bir kombin oldu

$23232.jpg

yaz sıcaklığında bir gündü bugün :21: Üstümde de açık kahve ceketim vardı:emir_bebek:

Eklentiler

• $160320115687.jpg
    $160320115687.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 38
yaz sıcaklığında bir gündü bugün :21: Üstümde de açık kahve ceketim vardı:emir_bebek:
:nazar: güzel olmuş
aklıma gelmişken bn seni nedense hep bekar yaşınıda 20-22 fln die dşünüyodm nye göre düşündüysem :KK60::KK60: bi forumda okuyodmda evliymişsn snrm şaşırmıştm :KK9::KK69:

X