Bugün ne giydin? Çek görelim..

Ben sızden fıkır almakkk ıcın ekledımmm aslında :kedi:
bunları gıyınıcemm yorumlarınızıı merak edıyorum erkek arkadasımın dogum gunu yarın
orda gıyınıcemm sızce nasıl olmus ?

asipigrenses cnm bnce o çorapları giyme ya ten rengi yada hiç bi çorap giyme babetlerle birlikte hoş durmamış çorap =))

asipigrenses cnm bnce o çorapları giyme ya ten rengi yada hiç bi çorap giyme babetlerle birlikte hoş durmamış çorap =))

:çok üzgünüm::çok üzgünüm: o zaman gıyemem kıı sevdıcegımmınnn ızın vercegını hıc sanmıyorum o sekılde :çok üzgünüm:

liva 58 gömlegini büyütüp baktim canim cok degisik hosuma gitti kolyenin tasi mavimi? yesilmi onu isik yansimasindan secemedim egerki yesilse uyumlu

cennetkokulum çok şıksın canım...
asipiğrenses kombin çok şık olmuş canım ama evet ten rengi çorapla yada skinniy(dar paça) jeanla daha hoş olursun bence eğer varsa dar paça kotun birde öyle dene ...ben genelde babeti dar paça jeansla kombinlerim...onun dışında herşey mükemmel...
liva58 bluzun çok şık canım

liva 58 gömlegini büyütüp baktim canim cok degisik hosuma gitti kolyenin tasi mavimi? yesilmi onu isik yansimasindan secemedim egerki yesilse uyumlu

aldigimda kolyeyle birlikteydi rengi mavi benimde acayibime gitmisti yesil olmasi daha iyi olurdu ama napalim :)

tesekkur ederim tuti :)

bacularrrr çok datlusunuz
cennetim saçlarının rengi çok hoş olmuş bronz kahve dimi bilmiyorumkismile
tutii sarı gacııım opuyorumnanaktan

eskilerden bi resim ama bugünde bu kombinim vardı üstümde ceket ve dore babetçiklerimle opuyorumnanaktan

cancu burasi is yerimi kiz :))) gel keyfim gell etekin cok güzelmiss renklerinde uyumlu..

asipiğrenses son eklediğin 2 resimde manyak güzel olmuş hangisi daha çok içine sinerse onu giy cnmcım...
cancuuuuuuuuuuuu bebemmmmmmmmmm ohh keyfe gel çok tatlısın bacum yaa...maaşallah

cancu burasi is yerimi kiz :))) gel keyfim gell etekin cok güzelmiss renklerinde uyumlu..

balım evet işyerimdi orası artık çalışmıyorum malesef eski bi foto o bugünde üstümde bunlar vardı diye koydum yerimseniben

asipiğrenses son eklediğin 2 resimde manyak güzel olmuş hangisi daha çok içine sinerse onu giy cnmcım...
cancuuuuuuuuuuuu bebemmmmmmmmmm ohh keyfe gel çok tatlısın bacum yaa...maaşallah

saol şekerim o senin datluluğunnnn olumunekankayizsmile Şeniz

Çok tatlısın cnm :kedi:

tesekkur ederım canım opuyorumnanaktan

Cennetkokulum dogal guzelliğim benim simay mı sen mi daha şirinsiniz karar veremedim,tacından bende ıstıyorum ya :sm_cool:

rahat kız Cancum etegıne bayıldımm guzel arkadasım benım

çok özür dilerim adını unuttugum arkadasım eteklı olan kombının cok guzel altına kahverengı corap gıyıp cızme gıyebılırsın mumkunse kısa ve topuklu olsun bluzun fecı guzelmıs :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…