Bugün ne giydin? Çek görelim..

öncelikle Cennetkokulum cook gecmis olsun canim insallah kizin biran önce düzelir sende rahatlarsin ve bu kötü dönemi biranönce atlatirsiniz...

Bestecim uyumun yine harika..
Kubrabarbaros sende cok rahat giyinmisin canim ne güzel baharda renkli renkli giyinmek :)

kübracım gördüm seni ilkbahar gibisin masallah içim acıldı sana bakınca yazın geldiğini anladımm opuyorumnanaktan
kızlar moon nerelerde bu aralar hiç görünmüyor merak ettim CADIARZU
jade kızınla birlikte fotoraflarınızı görmek istiyorum a.s.

biraz işim war bitsin ekleyecem resim ülen...atılcak eşyalar warmış atılcakların arasına karışmayıp çöpe gitmez isem resim ekleyeceğim beni özleyin anacığım baaaaaaaaaaaaaaaaaaaay ...

ne güzel yaz geldi diye sevinirken erken sevindigimi anliyorum birkacgünden beri...üzerimdeki kazak birazcik klasik kaciyor isinamadim bir türlü ama buda görümceden hediye :)

way selayhumusum maaşallah hırka tarzı olan üstündeki bluzu çok beğendim...yakışmışşşşşşşşş haneeeeeeeeeeee

selayhusum guzellık kazagın cok guzel ama belındekı ıpı cıkartabılırsen cıkart bence,takı sevmem ama kupelerıne bayıldımmmmmmmmmmmm

way selayhumusum maaşallah hırka tarzı olan üstündeki bluzu çok beğendim...yakışmışşşşşşşşş haneeeeeeeeeeee
bende seni begeniyorum :)

selayhusum guzellık kazagın cok guzel ama belındekı ıpı cıkartabılırsen cıkart bence,takı sevmem ama kupelerıne bayıldımmmmmmmmmmmm
cok haklisin canim o ipin altin sarisi taslari vardi onlari cikardim ipde tuhaf duruyor onuda cikarip ipin takildigi yerleri kesmem gerek

selayhus kazak ve küpeler çok havalı olmuş canım çok uyumlu olmuşsun ayrıca
tskler canim

selayhus kazağın süper küpelerinle çok uyumlu ama o ipi çıkarsan bencede daha güsel olurr:kedi:

icindekilerlemi beraber hayatiiim, iste yeterki adresi bildir özelden :)buyrunnnnnnnnn

yok kız bendede var iki dene
dört denesi fazla gelir :roflol:
sadece kazağı yolla kışın giyerim
buralarda yanıyoruz, kurdeşen dökücektim sıcaktan az kalsınn :icecream:

profilindeki resminde çok güzel ,bir de önceki sayfalarda spor kıyafetli bir resmin var şaapkalı çok güzel çıkmışsın.bende saçımı boyatmak istiorum senin rengini çok beğendim ama bana yakışır mı acaba

saç boyama konusunda
Bal Köpüğü+Sarı renklerde saç rengi isteyenler için diye bir konum var
ordan bakabilirsin canım a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…