Bugün ne giydin? Çek görelim..

güzeliz şıkız hoşsuz,burdaki boş laflara tokuz etiketini yazan arkadas kımse ortaya cıksın onu kocaman sarılıp ellerınden opucem aklinialirimsmile

güzeliz şıkız hoşsuz,burdaki boş laflara tokuz etiketini yazan arkadas kımse ortaya cıksın onu kocaman sarılıp ellerınden opucem aklinialirimsmile

itiraf ediyorum hosuz güzelizz bu etiket bana ait :))ŞenizŞeniz öp öppp

Son düzenleme:

uyy yirim seni bebeğim bende sana bayılıyorum Şeniz

telden bile olsa pc ye gecirmisindir degilmi ? kaydettikten sonra bir sorun cikmamali kücük boydaysa boyutuyla oynamadan gecir.

dopiez saglikli hallerinide görmek istiyoruz cnm :)

tuti sende eklesene bugun benim gördüklerimi:lepi:

Karar veremıyorum yaa napıcam kı benn sımdık :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

teşekkr ederm tuti, al al tiger çok sevdiğim ayakkabılardan benimde..:)
selayhus ne demek o kötüsün sağlıklı ol öyle ekle mi demek yavyumbilmiyorumkismile

Karar veremıyorum yaa napıcam kı benn sımdık :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım bence pantolonlu olan kombini giy...hem mini etek giymene erkek arkadaşın kızar belki etek yüzünden tartışmayın birde...benimki kızarda kendimden yola çıkarak söylüyorum belki seninki karışmıyor olabilir ama pantolonlu olan kombin çok tarz duruyor birde eline ayakkabının renginden el çantan varsa daha hoş bir hava katar sana....kaydirigubbakcemile5

teşekkr ederm tuti, al al tiger çok sevdiğim ayakkabılardan benimde..:)
selayhus ne demek o kötüsün sağlıklı ol öyle ekle mi demek yavyumbilmiyorumkismile

hayir canim kötü halin buysa iyini merak ettim demek yani böyle bile güzel tatli tatli giyinmisin iyi halini düsünemedim demek ozaman bomba olursun demek , opuyorumnanaktan

selayhus: sana böyle kazaklar çok yakışıyor tatlım.. ama altına dar kot, yada tayt seçsen, daha bir güzel olacak gibi sankim, çünkü fiziğin öyle giyim için ideal tatlım.bayanssulusmile

liva58: canım gömleğin çok ilginç.. keşke kolyede yeşil olsaymış..ama böylede güzel bir seçim olmuş...kaydirigubbakcemile2

cancu: etek ve bady tam uymuş canım.. hele rahatlığına bittim kaydirigubbakcemile3

asipigrenses: resimler küçük.. tam göremedim.. seçemedim daha doğrusu..bilmiyorumkismile

dopiez: sporluğu ve şıklığı birbirine katmışsın.. güzel olmuşsun canım..kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…