Bugün ne giydin? Çek görelim..

barbim niye öyle kötü düsündünki ben tamamimi kastetmistim kazakla bende geleyimmi diye ama :) aklin nasil calisiii :))lülülülülülülülülülülülü

selayım hala uyuyon galiba kuşum
neyi alıntıladın sen :roflol:

gel yavrim gell ama kazağıgetirmeyi unutma :icecream:

bizi gidi edepsizlerrr sırnaşık şey cennetkokulum çok çirkinsin diye kim yazmış ya :S kıskanç tosbalar :eek:klava:

ama ikinci resimde saçların naylon peruk gibi çıkmış peruk mu taktın kızkaydirigubbakcemile3 yoksa resmin kalitesinden mi:ecrin_bebek:

twetty sen bunu bana gecen hafta yazmisin hee :) gercek kizz siyah boya parliyor :)) bide resim kalitesinden heralde ..:dance:

twetty sen bunu bana gecen hafta yazmisin hee :) gercek kizz siyah boya parliyor :)) bide resim kalitesinden heralde ..:dance:

günaydın yıvrım daha yeni mi görüyosun sırnaşık şey evet canım resim çözünürlüğünden galiba bazı fotolar tuhaf çıkıyornaniknanik

cennetkokuluma o etiketi yazan kimse çıksın ortaya.çıkmazsa o yürek yok derim!oraya yazmak kolaydı kusmayın içinizdeki başka hesapları kini!güzel kadına çirkin diyecek kadar mı kıskandın etiket basan üye.

cennetkokuluma o etiketi yazan kimse çıksın ortaya.çıkmazsa o yürek yok derim!oraya yazmak kolaydı kusmayın içinizdeki başka hesapları kini!güzel kadına çirkin diyecek kadar mı kıskandın etiket basan üye.

var mı o yürek onlarda canım sırf çekememezlik kıskançlık zavallılar ya :nazar:

görevli arkadaslar uyarsinlar o kisileri niye hakerat yapmalarina izin veriliyor ??? Onlar göremiyorlarmi etiketleri kimin bastigini?? sayet böyle bi sans yoksa kaldirilsin bu etiket basma isi lütfen kimsenin kimseyi rencide etmeye hakki yok. önüne gelen etiket basiyor
Cennetkokulumun kasi gözü ortada ben kendisini cok begeniyorum, benim gibi düsünen birsürü kisi oldugunuda biliyorum, görünen köy kilavuza ne gerek var

görevli arkadaslar uyarsinlar o kisileri niye hakerat yapmalarina izin veriliyor ??? Onlar göremiyorlarmi etiketleri kimin bastigini?? sayet böyle bi sans yoksa kaldirilsin bu etiket basma isi lütfen kimsenin kimseyi rencide etmeye hakki yok. önüne gelen etiket basiyor
Cennetkokulumun kasi gözü ortada ben kendisini cok begeniyorum

bence belli oluyordur canım etiket olayı çok saçma zaten korkaklara gün doğdu sempatiksalakcinni

yetkililer kimin yazdığını çok iyi görüyo:1closedeyes:
x ray var onlardaaklinialirimsmileo yüzden yazanlar boşa heveslenmesin:nazar:
bu topiği böyle şeylerle kirletmeye nie bayılıyor insanlar anlamış değilim:kahve:
madem resim eklemiyosun,ekliyenleri beğenmiyosun girme kardeşimsengözlerimebaksanabyada o komik fikirlerine kendine sakla içinde patlasınsempatiksalakcinni
etikete bakmayın,resimler gelsinzemuszemus

Ay yinemi etiket meselesikafamçokkarıştı

Siz bu kadar çok taktığınız için millette coştukça coşuyor. Takmayın, geçin.

Emdev 1 numara benim etiketim.:nazar:

Daha öncede etiketler silinmişti böyle giderse gene aynısı olacaktır sikayet üzerine silinip gene kendini bilmezler yazacaktır yani sürekli aynı durumlarla karsılaşılacaktır ...tatlı canınızı sıkmayın

Biliyorum zor ama etiketleri görmezden gelmeye çalışın ...zaten onların amacı sizi sinir etmek istediklerini onlara vermeyin bence

yetkililer kimin yazdığını çok iyi görüyo:1closedeyes:
x ray var onlardaaklinialirimsmileo yüzden yazanlar boşa heveslenmesin:nazar:
bu topiği böyle şeylerle kirletmeye nie bayılıyor insanlar anlamış değilim:kahve:
madem resim eklemiyosun,ekliyenleri beğenmiyosun girme kardeşimsengözlerimebaksanabyada o komik fikirlerine kendine sakla içinde patlasınsempatiksalakcinni
etikete bakmayın,resimler gelsinzemuszemus

alkisalkisalkis
ben bugun cektim vallahi ,diger arkadaslar hop hopp canlanin.hihoyyythihoyyyt

bence belli oluyordur canım etiket olayı çok saçma zaten korkaklara gün doğdu sempatiksalakcinni

Saçma değil, neden saçma olsun.

Siz biliyormusunuzki, arama motorlarından sırf etiketler nedeniye siteye yönlendiriliyor insanlar.

Tabi böyle etiketlerden bahsetmiyorum,konuyla alakalı etiketler olmalı.

güzel bayan lafinin üstüne gelirmis bu kadar isabet olur yaa , bravo :)) uyumunu cok sevdim cennetkokulum.. sacindaki tokdan ayakkabiya kadar

selayhuscum kazagın rengi çok şekermiş pantolun ve küpenle çok uyumlusun sana ne giysen yakışıyoo canım :nazar:
cennetkokulum sende çok şeker olmuşsun canımcımmm ....:nazar:

X