Bugün ne giydin? Çek görelim..

$gömlek.jpg $!B0S)Zkw!2k~$(KGrHqYOKjYEwtVE2y,OBMZvMn!w-!~~_12.jpg Kizlar yine yardiminiza ihtiyacim var cok kararsizim

bunlardan siparis vericem ama hangi rengini alsam diye düsünüyorum yardimci olur musunuz ?
gömlekte sanirim beyaza karar kildim ama fikirlerinizi bekliyorum

hepsi güzelmiş gercekten gömlekte siyah çok hoş ve ağır durmuş kumasıda çok güzelmiş ama beyaz olanda çok güzel esmersen çok yakısır beyaz beyaz tenliysen siyahını al krem rengi trenci çok beğendim kesinlikle o rengini al cnm

Son düzenleme:
hepsi güzelmiş gercekten gömlekte siyah çok hoş ve ağır durmuş kumasıda çok güzelmiş ama beyaz olanda çok güzel esmersen çok yakısır beyaz beyaz tenliysen siyahını al krem rengi trenci çok beğendim kesinlikle o rengini al cnm

canim esmer sayilirim saclarim koyu, tenim de orta bronz diyelim

efsuncum burası bugün ne giydin topiği olduğu için ve böyl paylaşımlarla karışıklık olmasın diye selayhus arkadaşımız ayrı bir topik açtı bu paylaşımlarını ordan yaparsan çok daha iyi olur canım

efsuncum burası bugün ne giydin topiği olduğu için ve böyl paylaşımlarla karışıklık olmasın diye selayhus arkadaşımız ayrı bir topik açtı bu paylaşımlarını ordan yaparsan çok daha iyi olur canım

anladim canim, ben o topigi bilmiyordum hemen arayayim da birdahakine oradan sorarim

gamzebelninay : elbise çok yakış canım o elbisenin bedenini söylermisin bende alıcam da vücut oranlarımız benziyo ondan soruyorum sana canım:KK49:

X