Bugün ne giydin? Çek görelim..

elbiseni çokkk merakk ettimm
canım ya:KK43:(((((

dur ekliyim canım arkadaşımın nişanı için almıştım kot elbise bugün aldım eve geldim giydim beyefendi merak etti resmini çek göreyim dedi çektim yolladım msn den bunumu giycen dedi bir dünya laf söyledi.. ben abiye fazla giymeyi sevmiyorum o yüzden bunu gördüm beğendim aldım...

sildim....lütfen alıntı yapmayınız silicem...:gitme:

Son düzenleme:
geçsin hemen cennetkokulum :kedi:
mor salkım ustunde kı bluz cok ama cok guzel eskı zamanların bluzu gıbı altındakı sort galıba cok uyumlu olmuss :nazar:
tuti tesekkurler canımm elbısen cok harıka umarım gıyebılırsın cok yakısmıss :nazar:

Selayhus çok hoş gözüküyosun gözümü tırmalayan tek şey içine giydiğin beyaz bady onu giymesen çok daha hoş gözükür tabi bu benim fikrimopuyorumnanaktan

haklisin canim, ama cok soguktu bugun ve benim icine bir bady giyinmem sartti :) siyah denedim cenazeye gider gibi oldu o yüzden beyazla giydim, göz rahatsizligindan dolayi özür :))

tuti canim nisandami giycem dedim abiye olmamak uzere şik elbiselerde var senin tarzinda bu biraz spormu kacmis desem bilmemki

mor salkım bu ne fızık sık sık ekle ama buluzu sevmedım pe ksevemem bu tarz bluzlerı ama bu fızıkle cuval gıysen olur

haklisin canim, ama cok soguktu bugun ve benim icine bir bady giyinmem sartti :) siyah denedim cenazeye gider gibi oldu o yüzden beyazla giydim, göz rahatsizligindan dolayi özür :))

Yok canım benim ne göz rahatsızlığı olur mu hiç böyle de çok hoşsun ben genelde matem tutar gibi giyinirim simsiyah:bbo: gözüm alışık olmadığı için öyle gelmiştir yoksa çok hoşsun maşallah:nazar:

TUTİ tabi kızar enişte fıstık gibi olmuşun maşallah:nazar:

tuti canim nisandami giycem dedim abiye olmamak uzere şik elbiselerde var senin tarzinda bu biraz spormu kacmis desem bilmemki

ewet canımcım nişanda giyicem hayatım ben inan sewmiyorum öle şarşarlı elbiseleri birde nişan gece kulübünde olucak yani kaldırır bu elbiseyi bileziklerle aksesuarlarla tamamlıcam canım erkek arkadaşım içinde benim elbisemin aynı kumaşının renginde yani kot olarak kravat diktiriyodum terziye saolsun beyefendi bu elbiseyi çok kısa buldu...mafoldumben

Yok canım benim ne göz rahatsızlığı olur mu hiç böyle de çok hoşsun ben genelde matem tutar gibi giyinirim simsiyah:bbo: gözüm alışık olmadığı için öyle gelmiştir yoksa çok hoşsun maşallah:nazar:

TUTİ tabi kızar enişte fıstık gibi olmuşun maşallah:nazar:

biberim saol tatlım ama ama ama yaaaaaaaaaaaaaa ben çok severek aldım bunu mafoldumben

biberim saol tatlım ama ama ama yaaaaaaaaaaaaaa ben çok severek aldım bunu mafoldumben

Güzelmiş cnm yakışmış, belki izin verir cnm yaa ikna etmeye çalış günlük giymicen sonuçta nişan bu böyle zamanlarda bari karışmasın:sinifsinif:

Güzelmiş cnm yakışmış, belki izin verir cnm yaa ikna etmeye çalış günlük giymicen sonuçta nişan bu böyle zamanlarda bari karışmasın:sinifsinif:

neler dedim biberim nuh diyo peygamber demiyor...
bu elbiseyi çocuk reyonundanmı aldın diyor
yada uzunduda senmi kısalttın diyor olmaz giyemessin diyor...dedim giyicem o zaman bende boxerle gelirim dedi...hahahaha
kaydirigubbakcemile3

yada uzunduda senmi kısalttın diyor olmaz giyemessin diyor...dedim giyicem o zaman bende boxerle gelirim dedi...hahahaha
kaydirigubbakcemile3

:roflol: o zaman giyme tatlım geri ver artık onun istediği olsun kıskanç biraz enişte galibaeyvahedigeldismile
Topiği işgal ettik sohbet ediyoruz kendi adıma herkesden özür diliyorum.

kaydirigubbakcemile3

ayy gece gece güldüm buna :))) cok yasayin emi sempatiksalakcinni
zaten mini giyiyorsan haaa bi karis asagi haa bi karis yukari... nolcekki
mesela ben hic giyinemem o yüzden tartisma konusu bile olmuyor :)

selayhus cnm ben mini etek ancak yazlık yerlerde giyerim istanbulda giyinmem asla öle ...
ama nişan diye böyle bişey aldım sevgilim saolsun elbiseden çok herşeye benzetti hatta etek kısmına karnıbahar gibi one öyle dedi...

biberim sanırım yarın vercem elbiseyi kara çarşaf alcam yerine...

bende özür dilerim ama muhabbet ancak bu topikte dönüyor napalım...

herkese günaydın, image sitesine baktım hazır hata vermiyorken yükleyeyim dedim ama ilk resimden sonra yine hata verdi sempatiksalakcinni

090320101288.jpg

TUTıciğim ben senin yaşını daha büyük sanıyordum her zaman klasik kıyafetlerle gördüğümden olsa gefek
bu kotku kombinasyonla yaşın küçük geldi gözüme..
küpelerin hariç kombinin beğendim tatlım..

ayrıca nişanda giyiceğin elbiseyi göremedim ben merak ettim ??

Son düzenleme:
ponuscum günaydın gahet şık görünüyorsun
değişik bir çekim yapmışsın bugün
bide boydan alalım bakalım aklinialirimsmile

maix o taktığın küçük şal tarzı şeyi ben kalın giysilerle yakıştıramıyorum daha gömleksi ince şeylerin içine yada üstüne gidiyor gibi geliyor bana..
bacakların ince olduğu için kotun hoş durmuş

X