Bugün ne giydin? Çek görelim..

cennetkokulum markasina hic bakmadim bile markalimi onu bile bilmiyorum boyle pantolon ariyodum ne zamandir buluncada kacirmadim :) ama fiyatini soyleyebilirim 30 euroya aldim

herkese iyi geceler canlarım

bestecim çok şıksın tatlım...
bu arada saçın kaynakmı kendi saçınmı harika ya bayıldım.maaşallah kombinini zaten beğeniyorum...çok tarzsın tatlım

Son düzenleme:
grnt033kopya.jpg

bende bugün böyleydim havalar güzelleştikçe karaları attım valla renkli şeyler alıp duruyorum.barbicim hani beyaz bi badi giymiştin bi resminde stradivariustan aldım demiştin çok hoşuma gitti kalmamıştır diye gittim ama vardı 14.95e aldım bi tane kendıme ordan çıktım bershkaya girdim ordada aynı model badılerden vardı ama kumaşın kalitesi ve omuz kısmının kabarıklığı daha hoştu stradivariustan aldığıma pişman oldum,almayı düşünenler varsa kızlar bershkaya bakın renkleride ordakılerın daha güzel.çingiş pembesini alıcam kendime,alınca koyarım fotomu:)

twetty cok dogalsın son zamanlarda boyle daha sırın gorunuyosun spor kıyafetlerle

xzgı canım sende temızlık duzen hissi alıyorum ben cok derlı toplusun bıtanem bu arada hoş geldın

barbıe senın sıradan halın bıle hoş endamın yeter

lıva pantolonuna bayıldım kamuflaj olana hemen narkasını yaz yaffff

emdevım bence cok uyumlu gorunuyosun ben cok begendım

tuti sende cok hossun yıne

bu aralar cok cok kotuyummafoldumben bugun kızım okulda yıne aglamıs hemde sabahtan baslamıs tum gun okuldaydım dr la konustum anksıyetesını enfeksıyon tetıklemıstı 1 ay surer dedı mafoldumben yanı 1 ay okulda duracam yıne ılk gunler gıbı kan tahlılı ve penısılın ıgne yaptıracaz korkuyucu olarak işe bkarmısınız anksıyete bozuklugu enfeksıyon gecırıldıgınde azıyor beyın kımyası bozuluyor su an ust solunum yolu enfeksıyonu gecırıyor bu ıgneyıde test yapmadan yapmazlarmıs tehlıkelıymıs ve cok can yakıyomus kızlar dua edın bana psıkolojım berbat bende psıkıyatrıte gıdecem haftaya yoksa basedemıyecem bu durumla

ve bana guzel sozler yazan tum arkadaslara tesekkur edıyorum tek tek alıntı yapamıyacak kadar dalgınım

canım tesekkur ederım sozlerın ıcın ama ne demek ıstedıgını ınan anlayamadım bilmiyorumkismile çok ama çok geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda her şey yoluna girer,sizin için dua edicem..kızın senin gibi annesi olduğu için çok şanslı,herşey çok güzel olucak..buarada saç rengine bayıldım.
hım doğrudur küçük yerlerde maalesef öyle şeyler oluyor...bazı yöreler alışık değil çok modern giyinen insanlara...
xzgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aaşkummmmmmmmmmmmmm

askun yesın senı ham dıye :smiley-cool:

bestecım sonunda gormene sevındım:) salın ayakkabıların cantan kıyafetın herseyın cok uyumlu zemuszemus
kubracım goremedım ben senı:KK43:

herkese iyi geceler canlarım

bestecim çok şıksın tatlım...
bu arada saçın kaynakmı kendi saçınmı harika ya bayıldım.maaşallah kombinini zaten beğeniyorum...çok tarzsın tatlım
çıtçıt tatlım. çok tşk ederim canımopuyorumnanaktan

bestecım sonunda gormene sevındım:) salın ayakkabıların cantan kıyafetın herseyın cok uyumlu zemuszemus

senin ve biçok arkadaşın resmini çarpı görüyordm:) azmettin,sonunda gördüm valla.kaydirigubbakcemile3. tşk ederim şekeropuyorumnanaktan

beste kiyafetin cantan ayakkabin super
kubra sende cok hos olmussun:)

tşk ederim canımopuyorumnanaktan

cnm ben görüyorum kendımı resim görünüyo hayatım senın sayfanda bir sorun olabilirmi?

beste kiyafetin cantan ayakkabin super
kubra sende cok hos olmussun:)
sağol cnm teşekkürler

kubrabarbaros_canbey sende çok şıksın cnm bluzuna bayıldım ...
sağol hayatım bluzumu bende bayılarak aldım rengine vuruldum özellikle bursadan 10 lıraya aldım.

xzgı canım sunu demek ıstedım cok duzenlı derlı toplu bırı olarak hayal edıyorum senı tertemız oyle bır hıs uyandırıyosun bende anladınmı bıtanem

xzgı canım sunu demek ıstedım cok duzenlı derlı toplu bırı olarak hayal edıyorum senı tertemız oyle bır hıs uyandırıyosun bende anladınmı bıtanem

cok tesekkur ederım canım benım basak burcuyum ben bıraz fazla takıntılıyım,annem sehırdısındaydı o yuzden o hafta kadın gelmedı istesem evi falan temizlemezdim yada her hafta temızlenıyor dıye vıleda yapardım ama ben dıp kose evı temızledım dızımın ustunde yer sıldım o yuzden (kemıklerımınde zayıf olması nedenıyle) menıskusumu yırttım:))

ewet canim=) bi aralar profilde bi resmin vardi o resminden baya benzettim yani ama bence öyledir kesin güzelsin masallah ahh bende söyle güzel olsaydim suratimi koyardimda bakma iste o kadar süs püs surat olmadiktan sora ise yaramio cesaret edipte surat koyamiyorum. . =(((

yazin hertarafimi estetik yaptirsam diyorum :eek:

güzellik görecelidir ttlım, sağol
saçmalama arttık, ne estetiği herkesin kendine has bir güzelliği var :eek:lmaz:

barbıe senın sıradan halın bıle hoş endamın yeter

bu aralar cok cok kotuyummafoldumben bugun kızım okulda yıne aglamıs hemde sabahtan baslamıs tum gun okuldaydım dr la konustum anksıyetesını enfeksıyon tetıklemıstı 1 ay surer dedı mafoldumben yanı 1 ay okulda duracam yıne ılk gunler gıbı kan tahlılı ve penısılın ıgne yaptıracaz korkuyucu olarak işe bkarmısınız anksıyete bozuklugu enfeksıyon gecırıldıgınde azıyor beyın kımyası bozuluyor su an ust solunum yolu enfeksıyonu gecırıyor bu ıgneyıde test yapmadan yapmazlarmıs tehlıkelıymıs ve cok can yakıyomus kızlar dua edın bana psıkolojım berbat bende psıkıyatrıte gıdecem haftaya yoksa basedemıyecem bu durumla

ve bana guzel sozler yazan tum arkadaslara tesekkur edıyorum tek tek alıntı yapamıyacak kadar dalgınım

öncelikle tşk ederim bebeğim
Allah yardımcınız olsun, minik kızın ve sen en yakın zamanda toplanırsınız inşallah
dualarım sizinle olucak :Saruboceq: :Saruboceq:

grnt033kopya.jpg

bende bugün böyleydim havalar güzelleştikçe karaları attım valla renkli şeyler alıp duruyorum.barbicim hani beyaz bi badi giymiştin bi resminde stradivariustan aldım demiştin çok hoşuma gitti kalmamıştır diye gittim ama vardı 14.95e aldım bi tane kendıme ordan çıktım bershkaya girdim ordada aynı model badılerden vardı ama kumaşın kalitesi ve omuz kısmının kabarıklığı daha hoştu stradivariustan aldığıma pişman oldum,almayı düşünenler varsa kızlar bershkaya bakın renkleride ordakılerın daha güzel.çingiş pembesini alıcam kendime,alınca koyarım fotomu:)

kübracım çok tatlısın canım yine içimi açtın valla..
o aldığım badileri bana çok soran olmuştu ccanım hatta burdan bende açıkladım sanırım
öncelikle bu badiler STRADıVARıUSTA vardı, ben ordan aldım bi kaç tane
ama en son BERSHKA yeni sezonunda sa tmaya başlamış orda gördüm bende
fuşya aldım senin çingiş pembe dediğin sanırım
hatta burayada eklediydim resmimi giydiğimde
penyesi falan evet daha güzel bebeğim
bende Bershkayı önermştim alıcaklara
fakat noldu biliyomuusn sanki kolundaki o zımbırtılar çok kabarık geldi bana ne bilim
baya bir havalı gibi, tuhaf hissediyorum kendimi onu giydiğimde
gerçi daha 1 kez giydim ama..
mary boleyn gibi hissediorum kendimi :roflol:
üff amma yazmışım, bir badiden neler çıkarmışım :roflol:

cok tesekkur ederım canım benım basak burcuyum ben bıraz fazla takıntılıyım,annem sehırdısındaydı o yuzden o hafta kadın gelmedı istesem evi falan temizlemezdim yada her hafta temızlenıyor dıye vıleda yapardım ama ben dıp kose evı temızledım dızımın ustunde yer sıldım o yuzden (kemıklerımınde zayıf olması nedenıyle) menıskusumu yırttım:))

aferim xzgim sana yani
bak ne iyi olmuş demi, temizlik takıntısı :))))

Son düzenleme:
çok çok hoş:hulya:
canım hoşgeldinŞenizbanlanmışın nedenini bilmiyorum ama üzülmüştüm..neyseki dönmüşsün
her zamanki gibi çok tatlısın ezgimopuyorumnanaktan
tarzını yerim senin civcivimaklinialirimsmile
...ben o saçı kendim yapmıştım ucunu kabartma tozuyla kabartmıştım (şaka 1 nisan şakası köpükle kabarttım) heç sewmiyorum dalgalı saçı bende ewde düzleştiriciyle geziyorum bütün gün.aşk yaşıyoruz düzleştiricimle...kaydirigubbakcemile3

allah cezanı vermesin tuti:roflol: :roflol:ne diyo bu:1shok:eek:ldum bi an:roflol:
kabartma tozumu?hönkkkafamçokkarıştıdie:))

öncelikle hayırlı sabahlar ve hayırlı cumalar sekerler.....a.s.
livacım cok uyumlusun ve çok seker olmuşsun canımcımm fizigede masallahhh:nazar:
beyazmelekcim yüzünün güzelligi yetiyo aslında yine cok seker olmuşsun bitanem:nazar:
bestecim yine sıklıgın üzerinde sende cok sekersin tatlışımmm:nazar:
kübracımmm yine çok şeker ve çok dogalsın canımcımmm:nazar:

maşallah çokyakışmış kıyafetler

canım hoşgeldinŞenizbanlanmışın nedenini bilmiyorum ama üzülmüştüm..neyseki dönmüşsün

allah cezanı vermesin tuti:roflol: :roflol:ne diyo bu:1shok:eek:ldum bi an:roflol:

bu topiği epeydir takip ediyorum. işte şıklık budur. saçlarıni, kıyafetin, ayakkabıların. her resminde her ayrıntıda zevklisin.bütünlük diye buna derim ben.yine süpersin bestecimalkisalkisalkis:lepi:

maşallah, iki tane melek gördüm sanki. :ecrin_bebek::nazar:

tuti senide çok beğeniyorum. beste2006 ve sen favorimsin. bayanssulusmile

öncelikle hayırlı sabahlar ve hayırlı cumalar sekerler.....a.s.
livacım cok uyumlusun ve çok seker olmuşsun canımcımm fizigede masallahhh:nazar:
beyazmelekcim yüzünün güzelligi yetiyo aslında yine cok seker olmuşsun bitanem:nazar:
bestecim yine sıklıgın üzerinde sende cok sekersin tatlışımmm:nazar:
kübracımmm yine çok şeker ve çok dogalsın canımcımmm:nazar:

beste baştan beri takip ediyorum hep şıksın valla, çok zevklisin canım.

hayırlı cumalar melikecim...çok tşk ederim şekerlerim... beğenmenize sevindim..:kedi:zemuszemusopuyorumnanaktan

hahahah kabarttım uçlarını ondan kabartma tozu geldi aklıma öyle yazayım dedim
muju bebem saolasın
opuyorumnanaktan

cennet kokulum teşekkür ederim... ben hep sporum kız ama bazen kokoşluğum tutar esmer olduğumdan beri makyaj bile yapmıyorum sarıyken mecbur yapıyordum tabi

tesekkur ederım canımınıcı evet damarıma cok basıldı kural ıhlalı yaptım ve banlandım mafoldumben ama geldim geri zemuszemus yerim senin tatlı diyen dillerini opuyorumnanaktan

X