Bugün ne giydin? Çek görelim..

kontes çok beğendim
yelek bence çok güzel durmuş yakışmış
ayrıca incecik görünüyorsun maşallah

tibiti herzamankinden :))

her zamanki gibi çok şıksın cnm üzerindeki hırkamı montmu yarım kolla üşümedinmi bu soğuk havada kız:26:

üstümdeki hırka canım
ince , uzun bir trenç giymiştim üzerine
bugün hava bahar gibiydi,hiç üşümedim valla

boyum 168 canım
üst bacaklarım kalın,azcık da göbeğim var
o yüzden 58 olmak istiyorum:86:

sonlara baktım sadece
tiviticim sade ve hoş görünüyosun taytta olmuş üşümüyosan
kontescimhatunum su gibisin maşallah ya saçlara bak hele uff uff diyorum çok beğendim saçlarını kıyafetini

sonlara baktım sadece
tiviticim sade ve hoş görünüyosun taytta olmuş üşümüyosan
kontescimhatunum su gibisin maşallah ya saçlara bak hele uff uff diyorum çok beğendim saçlarını kıyafetini

çok merci egerian'cımm bebişimm:78: saça emek çok valla , ben de maşallah diyeyim

bnnu pek tarzim deil ama sana yakismis

ayseyilmaz eline emegine saglik cok güzel örmüssün, cokta yakismis

selayim bayildimmmm

ay baska foto acmaya üsendim son sayfadan, alintilarda foto görünmiii

simdi size toplu kombin tacizi yaipicimm :))

nerdeyse 1 haftadir netim yoktu :))

tivitimle kontessimi görmemisimm.. masallah ikinizde cok güzelsinizz..
zayiflara siyah giyimi pek yakistirmam ama tivitim cok yakismiss.. kontescim hemencik saatini paketleyip kargoya veriyosun cnm :)) adresimi özelden yollicam

askito birinci kombindeki saçınla üçüncü kombini birleştirdim çok beğendim. üçüncüde içindeki siyah body mi tam bilmiyorum normalde gözümü rahatsız etmesi gerekirken etmedi nedense göbişin de ayrı bir hava katmış

hemen photoshopla kafalari degistiriyorum
evet cnm siyah body, icim gözükmesin diye giydim. beyaz badilerimden hala icine girebildigim kalmadi maalesef,, hamilelikte bunada sükür
tsk ederim

Ne demek canim utandim simdi :78: senin de fikri begenmene cok sevindim en kisa zamanda elbiseni ve kombini bekliyorum

aşkito, gördüğüm en bakımlı hamilelerdensin tebrik ederim

kendini salmayan kadını seviyorum ben ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…