Bugün ne giydin? Çek görelim..

göbek kimde yokki benimde doğumdan sonra kaldı bende 65 olsam yeter eşim çok zayıf sevmiyo bana kalsa 60 olurum ideal neyseki kilo vermeye basladım 2 kilo vermişim nasıl verdim anlamadım diyet yapmadan bu aralar iştahım azaldı az yiyom ondan galiba boyunda iyiymiş cnm

resim bende gözükmedi yine ekledim hayret
ruhunu banami yolladin ayy al geri al geri
tsk ederim bebek yorumun icin

Son düzenleme:
dolgu topuk cok kaba durmus canim ben begenmedim ..

kaba mı durmuş hımm anladım fikir için teşekkürler....
Ben çok beğendim, alacaksan güle güle eskit.

heniz almadım fikrileri yorumları dışarıdan bakıldığında nasıl gözükür hesabı yokluorum çoook teşekkürler....
Bende beğenmedim canım ama kullanımı rahat olabilir dolgu topuk olduğu için.
dolgı topuklar bence de rahat ama bir de giyildiğinde düşünmek lazım bazen gözüktüğü gibi olmayabiliyor çok teşekkürler..

alisverisim gelmis bakalim neler kapip gelecegim :)

Eki Görüntüle 146507

sade şık güzel gözüküyorsun bacaklar incecik ah

selayhus tatlım kombini çok beğendim fırfırlı kollara hastayım zaten kolye olmasaydı da olabilir diye düşündüm sadece

bnnu sade güzel bir kombin olmuş ama ben pek dekolteyi kapatan şeylere gelemiyorum o yüzden siyah body boğdu beni anında

Aşkitoooo
ne tatlı bi hamilesin
1 ve 2 yi çok bgendim 3ü normal bgendim

navy :78:
ben begenmedim ayakkabıyı ayrıca o dolgu topuk ama rahat deildir kesinlikle ,çünkü tabanı çok yerde rhat die alcaksan alma

selayhus
sen hani takı sevmezdn bak alışıyosn
cnm ben bgendimm sdce fırfırlı kolları sevmiyorm pek ama kötü durmamş bnle alakalı bişey o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…