Bugün ne giydin? Çek görelim..

Son düzenleme:
bence emek verilen hersey özeldir...çok güzel olmuş hiç bi yamukluk falan yok dümdüz örmüşsün yaka kısmı kolları falan çok güzel olmuş çok yakışmış fiziginede
teşekkür ederim
kazağını kendin mi ördün çok güsel olmuş yakası kolları felan hoşuma gitti
Pardon şimdi gördüm month ile hemen hemen aynı yorumu yazmışım ((

evet kendim ördüm. o kadar becerikli değilim sadece düz örgü ve biirkaç motif bildiğimden bu kazak da düz oldu. ama en azından bedenini, kol uzunluğunu kendi isteiğime göre ayarlayabiliyorum

bennu yeleğinin rengi ojelerin ve kolundaki bilekliğin çok uyumlu olmuş altına siyah bir seçim yapsaydın daha şık dururdu bence
ayseyılmaz ellerine sağlık ne yazıkki ben rengini ve boğaz kısmını sevmedim hayatta asla giymeyeceğim şeylerden biri yarım boğazdır , bu tabi kişisel bir durumum benim

Bu kombine toprak rengi oje çok yakışırdı.

hımm olabilir toprak rengi ojem de vardı aslında ..bir de bilekliğimle tam renk olsun diie de seçimimi pembeden yapmıştım bir diğer kombinlemede toprak rengi oje kullanırım çok teşekkür ederm tavsiye için

Canim yelegin sahane cok da yakismis sana. ama bence altindakiler ya komple siyah ya da kahverengi olmaliydi. oje ve takilarin hos ama daha gül kurusu olabilirdi. uzun bi kirli altin kolye olabilirdi mesela

Aslında pantolonumu ilk başta siyah tercih etmiştim sonra çok boğdu gibi geldi o yüzden değiştirdim
ikinci fotodaki kolyeyi gerçekten çok şahane buldum benim kombinime de ilk fotodaki kolye daha uygun olur gibi geldi çok teşekkür ederim bunları da dikkate alcam

bende de maybelline toprak rengi bir de alix avien simli toprak rengi varsizce simlisi mi diğeri mi daha hoş durur :26:
çok güzel yeleğin ama altına kot değilde siyah pantolon giyseydin daha iyi olurdu ojelerin rengi çok güzelmiş sporda yapıyon anlasılan resimde görünmüş bisiklet galiba
Çok teşekkür ederim dediğim gibi siyah biraz boğdu gibi geldi rahat edemedim değiştirdim
evet spor da yapmaya çalışıyorum fotoyu kestim kırptım yine de çıktı meret

ben beğendim. yeleğin çok güzelmiş. rengi de çok tatlı
çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim
bennu yeleğinin rengi ojelerin ve kolundaki bilekliğin çok uyumlu olmuş altına siyah bir seçim yapsaydın daha şık dururdu bence

Herkes siyah demiş ben neden rahat edemedim ama bir dahaki sefere siyahla denicem çok teşekkürler

selam

Moon tuniğin çok güzelmiş de o çorabı ben olsam daha uzun bir şeylerle giyerdim,çizmeler de hoşmuş

Ayşe ellerine emeğine sağlık

bennu altına siyak pantolon çektin mi süper olurr

unutttuğum varsa affolaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…