Bugün ne giydin? Çek görelim..

karalar bağlamış ben :KK37: ayağımda da siyah çizme vardı :KK53:

Eklentiler

• $230220115590.jpg
    $230220115590.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 41
  • $230220115589.jpg
    $230220115589.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 54
Bnnu , siyah pantolonla deneyebilirsin tabi ama benim baska bir fikrim daha var. Daha acik mavimsi bir kot pantolon icine krem rengi bir ust ustune bu ceket altina babet olabilir ya da taba cizme de olabilir ve guzel bir arkadasimizin paylastigi gibi bir kolye, ne dersin? :KK69:

Aklima bir tane daha geldi duz siyah bir elbisenin altina siyah corap ve ustune bu yelek oyle de cok hos olabilir bence...Mavi kot elbise de olabilir...
$BLV221-Pink_11834085112.jpg $pink-vest-shorts-old-navy-sunglasses-white-converse-shoes-pink-belt_400.jpg

Birinci fotoya bakma yalnizca renk uyumunu gosterebilmek icin koydum :KK9:

itfaiyeee çağırın a dostlarrrrrr tibiti yanıyorrrrr :92::92:
kuzum altına siyah skinny giyseydin kombinin daha kışlık görünürdü , bu şekilde baya bir yazlık görünüosun canım :KK34:
onun dışında beğendim :KK34:

Bnnu siyah pantalonla guzel olurdu .. Diger hersey uyum icinde

Çok teşekkür ederim hem uyumlu bulduğunuz için hemde ilgilenip yorum yazdığınız için:KK16:

Bnnu , siyah pantolonla deneyebilirsin tabi ama benim baska bir fikrim daha var. Daha acik mavimsi bir kot pantolon icine krem rengi bir ust ustune bu ceket altina babet olabilir ya da taba cizme de olabilir ve guzel bir arkadasimizin paylastigi gibi bir kolye, ne dersin? :KK69:

Aklima bir tane daha geldi duz siyah bir elbisenin altina siyah corap ve ustune bu yelek oyle de cok hos olabilir bence...Mavi kot elbise de olabilir...
Eki Görüntüle 146093 Eki Görüntüle 146094

Birinci fotoya bakma yalnizca renk uyumunu gosterebilmek icin koydum :KK9:

Ne kadar da güzel şeyler yazmışsınız ilginize çok teşekkür ederim:KK71:
İlk söylediğiniz benim de aklımda vardı uygulamıştım ama tek bir farkla kış olduğu için babet hariç :KK64:
ama yazın bu söylediğiniz renkler çok hoş olur yazın açık renk giyinmeyi çok seviorum sizin de dediğiniz gibi krem rengi badi ile krem rengi babetler çok hoş durur fotodan da belli oluyor :KK16:
İlk dediğiniz yaza yönelik olduğu için şu anlık ikinciye yorunlaştım ve müthiş hoşuma gitti şu andan itibaren siyah düz tunik tarzı bir elbise arıcam vücudu saranlar yelekle daha hoş durur ..Aslında bir tane var geçenlerde koymuştum fotosunu ama ondan birz farklı arıcam ay bu gerçekten çok hoşuma gitti alır almaz da hemen fotosunu koycam çok teşekkür ederimmmm tavsiyeniz çok güsel:KK54: ....

taba çizmeyi atlamışım galiba şimdi gördüm ama babet daha yakın geldi bana aslında :-/

Son düzenleme:
twetty84omuz dekoltesi hoşuma gitti de tayt bana da yazlık geldi yine de çizmeler kapatmıştır tabi bileklerini...Cidden karalar bağlamışın :78:

Son düzenleme:
tibiitiiiiii :KK9:
cnm kışlık taytlardan denesene bunu altına hani ortadan çizgili ve kalın oluyo ? dha şık durur ve hem güzel görünürsn hem dha sıcak tutar :KK9::KK69:

twetty cok guzel olmussun:KK16:
bu taytlar bacakları usutmuyorki zaten kısın hic etek giyeniniz yokmu ben cok goruyorum ipincecik coraplar ustune etek altına cizme giyenleri:26: hem okula giderkende hep boyle siyah coraplar giyerdik ne bilim valla bende usumuyorum:44:

kızlaaar üstünde uzun çizmeler vardı bu taytın ayakkabıyla giysem haklsınız :KK53: :KK53::KK60: bide ayak bileklerine kadar olan taytları estetik bulmuyorum yaa :KK50: bitek skiny kot taytlarda kullanıyorum uzun olanları :KK55: tayt zaten kalın yaa bunla üşünür mü :KK52: çoğunlukla etek ve elbise giyiyorum koton çorapla zaten. barbicim siyah skinyle denedim ama tunik dar olduğu için arkadan cep kısımları hoş durmadı ondan giymedim canım ay ne çok yazdım :KK53:

kontes çok şıksın çok beğendim özellikle çantan ve üzerindekiler çok uyumlu çantanı ayrı beğendim zaten :KK16:

kontess
takılarla saatin uyumunu bi tebrik ettm :KK19: bi aralar bende takısız çıkmazdm ama artık hiç ugraşmıyorm takı bakmak bile zevkli gelmiyo belli başlı kolyelerm wr çıkarmadıgm sdce :78:
kombinide çok begendmm sdce yelegi yakıştıramadm içine onu çıkarsan çok güzel olcak :KK16::KK16: siyah ceekt çanta hepsi gzel :KK16:

kontess
takılarla saatin uyumunu bi tebrik ettm :KK19: bi aralar bende takısız çıkmazdm ama artık hiç ugraşmıyorm takı bakmak bile zevkli gelmiyo belli başlı kolyelerm wr çıkarmadıgm sdce :78:
kombinide çok begendmm sdce yelegi yakıştıramadm içine onu çıkarsan çok güzel olcak :KK16::KK16: siyah ceekt çanta hepsi gzel :KK16:

teşekkür ederim canım:KK61: bi alengirlik eklemessem yapamıyorum:KK60: jean yelek onun ürünü :KK37:
takısız çok boş hissediyorum ben,kombin yarım kalıyor sanki :97:

kontesss hatun bu ne hoşluk! arada bir giriyorum hep de senin kombinlere denk geliyorum mutlu oluyorum :KK66: yüzüğüne bayıldım yahu çok tatlı :KK71: yelekli ve de yeleksiz hayal ettim "yok dedim" yelek de bir hava katmış :KK51:
:KK71::KK71::KK71:

kontesss hatun bu ne hoşluk! arada bir giriyorum hep de senin kombinlere denk geliyorum mutlu oluyorum :KK66: yüzüğüne bayıldım yahu çok tatlı :KK71: yelekli ve de yeleksiz hayal ettim "yok dedim" yelek de bir hava katmış :KK51:
:KK71::KK71::KK71:

çok merci canımm:78:
yeleksiz çok boş geldi bana da, cepkenli olayım daha cici olayım didim :76:

X