Bugün ne giydin? Çek görelim..

taytın içinden çorap mı giyinmişsin t-shirt ile çok uyumlu olmuş rengi felan ii yapmışsın kendini nasıl rahat hissedersen sana kalmış :KK3:

evet icimdeki corabın rengi uydu:KK16:tesekkur ederim herkes nasıl rahat ediyorsa oyle giyinmeli zaten:KK69:

tesekkur ederim barbicim:KK16:

enee mavi ocee:KK52: bana kardeş geldi topiğimizee :KK60:
ben beğendim canım kombinini:KK48:

Kkontess fotoyu koyarken ojelere kontes takılır diye düşünmüştüm kontesin ojeleri kısmında görmüştüm oje tutkunu :KK60:
Beğendiğin için de tsk ederim canım :80:
bana kardeş geldi topiğimize kısmı ayrı hoşuma gitti :KK9::KK54:
:KK60:

bennu ben genelde takıdan hiç haz etmem , taksam bile çok sade yada çok değişik bişey bulursam onu takarım :KK61:.. bu tarz kolyeler küpeler sevmiyorum o yüzden sadece kazağını beğendim, hatta çok çok beğendimmm :KK16::KK16:

Teşekkürler canım ojeyle uyumlu olur die takmıştım bu topikte pek takı seven yok galiba benimde aksi gibi çok kolyem yoktur iki gündür takıorum o da bu topiğe eklerken rastladı :KK60:

selayhusummmm süpersin şekerimmmm, inanırmısın kolyeyi bile sevdimmm :KK16::KK16: ya da sende sevdim dielim :KK34:
moon süper bayıldımmmmm kız :KK34:
bennu ben genelde takıdan hiç haz etmem , taksam bile çok sade yada çok değişik bişey bulursam onu takarım :KK61:.. bu tarz kolyeler küpeler sevmiyorum o yüzden sadece kazağını beğendim, hatta çok çok beğendimmm :KK16::KK16:

bende sevdim kolyeyi niyeyse :))) ama cikardim sonra :KK1: durmadi buda
sagol barbitom

bayıldım :KK52:

çok cici olmuşsun elbıse super sanada cok yaksms cnm

bende 2. ayakkabıyı dha cok beyendm gulegule gıy

bayıldım super bı konbın

tweety elbise çok yakışmış canımm:nazar:
bnnu ilk kombininde tuniğin güzelmiş ama takılar malesefff:KK20::KK20:son kombininde de çizmelerinle çanta renk uyumu olsaymış daha hoş olurmuş
selaayyyyyy:KK52::KK52::KK52:harika olmuşssun bence daha sık takı takmalısın çok beğendimmmm:KK69:
teşekkür ederim gecekuşu:KK69:
selayım husum kolyen çok şeker üstündeki hırkayla içindeki body nin şekli şeması birbirine çok gitmiş çok beğendim :KK23:
bnnu tuniğin çok hoş kolye ve çizmelerini beğenmedim..
moon yırtık pırtık ne güzel olmuşsun yalnız ben yazlık buldum kombinini canım kabanın olsa bile bacakların üşümedi mi o kaçaklardan giren soğuktan :KK53::nazar:

moon :nazar:
çizmeyi çok bgendim klasiklerdn deil bnde böyle bişey istiyorm tabanıda kalın su almaz :KK9:
nerden aldın cnm :97::97:

moon. çok tatlı olmuşsun. Şu taytlardan giyemedim bir türlü. sana çok yakışmış. çizmelerin de bir başka güzelmiş

moon üstünü begendim cnm spor güzel ama taytını beğenmedim tarzım olmadığı için...çizmelerin çok güzelmiş çok uymuş kıyafetine

Son düzenleme:
teşekkür ederim gecekuşu:KK69:
selayım husum kolyen çok şeker üstündeki hırkayla içindeki body nin şekli şeması birbirine çok gitmiş çok beğendim :KK23:
bnnu tuniğin çok hoş kolye ve çizmelerini beğenmedim..
moon yırtık pırtık ne güzel olmuşsun yalnız ben yazlık buldum kombinini canım kabanın olsa bile bacakların üşümedi mi o kaçaklardan giren soğuktan :KK53::nazar:

cok sagol tibitim :KK4::KK19:

$IMG_0600.jpg $IMG_0599.jpg
bu kazağı ben ördüm. bugün emek verdiğim bu kazağı giydim. çok özel birşey değil ama..

X