Bugün ne giydin? Çek görelim..

teşekkür ederim berenciğim 43- 44 arası gidip geliyorum beğenmene sevindim :94:

tek tek alintilayamadim vaktim yokk:83:
cok cok tsk ederim birbirinden seker yorumlariniz icinn:81:

arkadaşımla dışarı çıktık. Salaş bir mekanda eğlenmeye. 2. kıyafetimi giydim.

deri bir ceketti o. Üzerime kırmızı dizüstü kaşe kabanımı tercih ettim ben de

aferim bana bi kere yetmemis iki kere yazmısım

şekerler ballar bir önceki kombını beğenenler olmuş çokkk teşekkür ediyorum sevındırık oldumbeni özleyenler olmuş bende sızı canlarımelbisemi nerden aldığımı soran arkadaşlarımda olmuş gg den canlarım.birde kombın ekleyıp kaçıyorum

evaaa bu ne gusellik elbiseni begendim...

ben resim koyıcamda fırsat olmadı bi ya valla :26:

kızlar bişe sorcam. belki yanlış bi yerde soruyorum ama. bn trendyoldan elbise alcam ama bedeni konusunda kararsız kaldım. normalde etek elbise bedenlerim 38. ama bu alcağım elbiseniin bedenleri S, M, L şeklinde. bana bazen medium bazen de large oluyo tunikler filan. boyum 168 kilo 54. ordaki mankenin beden ölçüleriyle kıyasladığımda ise mesela onun kalçası 89 benimki 99 belde de fark aynı. mankenin üzerinde S beden var. ilk defa alışveriş yapıcam. değiştirme gibi bişey yokmuş galiba. o yüzden doğru bedeni almak istiyorum. yardımınıza ihtiyacım var.

ceketin çok hoşmuş canım.

ayy geçenlerde bu ceketin sadece bu rengi kalmış diye almamıştım ben .. çok güzel durmuş üstünde keşke alsaymışım

değişim yok,iade var.
36 bedenin ölçüleri yazıyor orda,kendi bedenini ona göre hesaplayabilirsin.

değişim yok,iade var.
36 bedenin ölçüleri yazıyor orda,kendi bedenini ona göre hesaplayabilirsin.

saol cnm. google dan baktım bu ölçüleri sınıflandırmışlar. bn M bedene uyuyorum galiba. du bakalım ilk defa alıcam inş memnun kalırım.

genelde kalıplar dar oluyor bence L al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…