Bugün ne giydin? Çek görelim..

tayt artık alıskanlık oldu bende hem rahat hemde gorunus acısından da hos ondan sanırım

moon cum bu ne güzellik böyle masallah manken gibisin kaç kilo ve boyun kaç kızzz.....çokta şıksın bayıldım... çoraplarından bendede var....günün en şıkı seçiyorum seni ben

Son düzenleme:
tsk ederim canim, ben az süslü seyleri seviyorum kotla
masallah masallah mankensin kız vallahi bulüzunu çok beğendim siyahı çok severim eee bide şu sıralar kilom olunca siyahı dahada çok seviyom

tesekkür ederim

tiviti canim semi alintilamamisim bebegim sagol....

moon sade bir hosluk begendim.

eva ayri ayri begendim.

kızlar canım çekti bende ekliyim dedim bu resimler vardı onlardan ekledim ama hala giyiyorum bunları

Eklentiler

• $SP_A0285.jpg
    211,2 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
moon cum bu ne güzellik böyle masallah manken gibisin kaç kilo ve boyun kaç kızzz.....çokta şıksın bayıldım... çoraplarından bendede var....günün en şıkı seçiyorum seni ben

katilmamak mümkün degil, masallah boy pos süper

monthcum resimler cok romantik olmus. cok severim böyle kirlari, sende galiba giydiklerin ortama cok uygun, rahat, sade ve feminen, tatli kiz diyesim geldi

katilmamak mümkün degil, masallah boy pos süper

monthcum resimler cok romantik olmus. cok severim böyle kirlari, sende galiba giydiklerin ortama cok uygun, rahat, sade ve feminen, tatli kiz diyesim geldi

efsuncum çok sağol canım benim... evet bende çok seviyorum kırları yaa tüm stresim sıkıntılarım gidiyo

Selaycımm yiine sade ve şıksın canım

month pembeler güzel olmuş

moon
eva her iki parça da tek tek güzel ama o elbisenin üstünde ceketin olmmaışş bence canım

çok güzel cnm trendyoldan galiba orda görmüştüm...bakıyorum arada çok güzel şeyler var ama güvenip almadım daha kaliteli mi acaba

bnmde daha ilk alışverişim. 1 hafta sonra gelcek. alışveriş yapanlar genelde memnun. bakalm beğenirsem bnde burdan yapıcam alışverişimi. hoş ve değişik şeyler oluyo çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…