Bugün ne giydin? Çek görelim..

$sam0319q.th[1].jpg $sam0304.th[1].jpg $sam0303v.th[1].jpg insallah küçük değildir

kkontessin yırtık coraplarından ilham aldım giyindim yarın icin ama cidden cok dikkat ceker he:KK53:

tibiti :nazar:
kontes yırtık çorap hariç:nazar:
aşkito mavili :nazar:
335 fizik :nazar: kıyafetlerde hoş
kaçırdığım vardır muhakkak özür :KK14:

BARBİM=Gerçektende tam bir barbi bebeksin Ne giysen yakışıyor ablacığım:nazar::nazar:
AŞKİTO=İki kombininde beğendim Sadece ilk kombindeki boleronun Rengi kobine uymamış gibi Ama hamile olmana rağmen şıklığın devam ediyor Bu gerçekten takdir edilecek birşey:nazar:
KONTESS=Eteğin harikaymış ablacığım sende güzel taşımışsın:nazar:
TWETTYİM=Kot eteğinle çok hoş görünüyorsun:nazar:
FİDES=Spor hoş bir kıyafet Maşallah bacaklarında bayağı uzunmuş:nazar:
335=Çok cici görünüyorsun Fizikte yerinde:nazar:

Tweety :KK23: Ben beğendim hoş olmuş, gömlek de hafif spor hava katmış güzel... :92:
Kontess im seni de beğendim tatlım :KK19:

kkontessin yırtık coraplarından ilham aldım giyindim yarın icin ama cidden cok dikkat ceker he:KK53:

ben o çorapları ne zaman giysem,herkes bacaklarıma bakıyor alelade.çekinmiyor da insanlar ha,onlar çoraba bakıyor ben de yüzlerine bakıyorum neee dercesine:86:

teşekkürler minikim:KK54:

BARBİM=Gerçektende tam bir barbi bebeksin Ne giysen yakışıyor ablacığım:nazar::nazar:
AŞKİTO=İki kombininde beğendim Sadece ilk kombindeki boleronun Rengi kobine uymamış gibi Ama hamile olmana rağmen şıklığın devam ediyor Bu gerçekten takdir edilecek birşey:nazar:

çok merci ablacımm:KK71:

Matruşkanı yirim :KK1:
eheheh :90: sağol tatlım,çok cici di miii,ben de bayılıyorum kendisinee:KK52:

Tweety :KK23: Ben beğendim hoş olmuş, gömlek de hafif spor hava katmış güzel... :92:

teşekkürler hayyalcimm:KK23:

Aslında ben kısa boyluyum ya :KK1:

Kızlar belki siz bilirsiniz, ne renk veya nasıl kıyafetler giyersek olduğumuzdan kilolu gözükürüz??:26:
Kilolu görünmek isteyen bi benim galiba :KK1:

Kızlar belki siz bilirsiniz, ne renk veya nasıl kıyafetler giyersek olduğumuzdan kilolu gözükürüz??:26:

zayif degilsin gibime geldi .. yani normal bir fizigin var neden kilolu gözükmek istiyorsunki ??
enine cizgiler desenli kiyafetlerle kilolu gösterirsin ama boyunuda kücük gösterir.

zayif degilsin gibime geldi .. yani normal bir fizigin var neden kilolu gözükmek istiyorsunki ??
enine cizgiler desenli kiyafetlerle kilolu gösterirsin ama boyunuda kücük gösterir.

yok zayıfım 42-43 kilo kızım ben, demek boyumuda kısa gösterir of ben zaten kısayım 1.50 filan :KK52:
çok sık olmasa da kilo alsan diyenler oluyor, sevgilimde aynı fikirde sanırım, bi iki kez zayıfsın demişti kafama takıldı benim de napim:26:

yok zayıfım 42-43 kilo kızım ben, demek boyumuda kısa gösterir of ben zaten kısayım 1.50 filan :KK52:
çok sık olmasa da kilo alsan diyenler oluyor, sevgilimde aynı fikirde sanırım, bi iki kez zayıfsın demişti kafama takıldı benim de napim:26:

bence o kadar takinti yapma bunu boyun 1.50 olunca 43 kg bana cok az gelmedi
ben 1.68 boyundayim ve 49 kiloyum bende zayifim kafaya takmiyorum acikcasi..
yasinda kücükse sorun olarak görme bence

gnydn64::KK16:minikdepresif
:KK16:Barçman abla :KK16:

fides çok zayıf deilsinki sen gayet normal boyun 150yse 42-43 kilo zayıf deil takma kafana :KK69:

tibitim bir fıstık çok yakışmış :nazar:

335 çok beğendim

gnydınım ablam hayyalciğim depresifim çok teşekkür ederim :KK69:
fides benim gözüme de balık etli gibi göründün hiç öyle kafaya takılacak zayıflıkta değilsin:KK34: 1.50 boya 42-43 kilo bence normal ben 1.63-64 falanım 44 kiloyum yani kafana takma :KK53:

aşkito : ay bebiş nasılda büyümüş ya leopar desenli bluzun çok yakışmış canım..:nazar:
barbieveken : canım saçların çok güzel fiziğinde çok iyi maşallah her giydiğin yakışıyo:nazar:
yeliz_kync : ev halin sanırım canım spor kıyafetleri her zaman sevmişimdir .:nazar:
twetyy : kız sen kaç kilosun bacakların ne güzel öle etekte yakışmış ama gömleği beğenmedim:nazar:
kontes : yeşil ojene bayıldım eteğinede:nazar:
335dc : canım sen nerdesin ya biz donuyoruz sen babet giyiyorsun maşalah fizik süper:nazar:
month : resimlerden hiç bişi anlamdım canım ya istiyosan biraz büyüt resimleri:KK49::nazar:

X