Bugün ne giydin? Çek görelim..

kkontessin yırtık coraplarından ilham aldım giyindim yarın icin ama cidden cok dikkat ceker he

tibiti
kontes yırtık çorap hariç
aşkito mavili
335 fizik kıyafetlerde hoş
kaçırdığım vardır muhakkak özür

BARBİM=Gerçektende tam bir barbi bebeksin Ne giysen yakışıyor ablacığım
AŞKİTO=İki kombininde beğendim Sadece ilk kombindeki boleronun Rengi kobine uymamış gibi Ama hamile olmana rağmen şıklığın devam ediyor Bu gerçekten takdir edilecek birşey
KONTESS=Eteğin harikaymış ablacığım sende güzel taşımışsın
TWETTYİM=Kot eteğinle çok hoş görünüyorsun
FİDES=Spor hoş bir kıyafet Maşallah bacaklarında bayağı uzunmuş
335=Çok cici görünüyorsun Fizikte yerinde

Tweety Ben beğendim hoş olmuş, gömlek de hafif spor hava katmış güzel... :92:
Kontess im seni de beğendim tatlım

kkontessin yırtık coraplarından ilham aldım giyindim yarın icin ama cidden cok dikkat ceker he

ben o çorapları ne zaman giysem,herkes bacaklarıma bakıyor alelade.çekinmiyor da insanlar ha,onlar çoraba bakıyor ben de yüzlerine bakıyorum neee dercesine:86:

tibiti
aşkito mavili
teşekkürler minikim

çok merci ablacımm

Matruşkanı yirim
eheheh :90: sağol tatlım,çok cici di miii,ben de bayılıyorum kendisinee

teşekkürler hayyalcimm

Aslında ben kısa boyluyum ya

Kızlar belki siz bilirsiniz, ne renk veya nasıl kıyafetler giyersek olduğumuzdan kilolu gözükürüz??:26:
Kilolu görünmek isteyen bi benim galiba

Kızlar belki siz bilirsiniz, ne renk veya nasıl kıyafetler giyersek olduğumuzdan kilolu gözükürüz??:26:

zayif degilsin gibime geldi .. yani normal bir fizigin var neden kilolu gözükmek istiyorsunki ??
enine cizgiler desenli kiyafetlerle kilolu gösterirsin ama boyunuda kücük gösterir.

zayif degilsin gibime geldi .. yani normal bir fizigin var neden kilolu gözükmek istiyorsunki ??
enine cizgiler desenli kiyafetlerle kilolu gösterirsin ama boyunuda kücük gösterir.

yok zayıfım 42-43 kilo kızım ben, demek boyumuda kısa gösterir of ben zaten kısayım 1.50 filan
çok sık olmasa da kilo alsan diyenler oluyor, sevgilimde aynı fikirde sanırım, bi iki kez zayıfsın demişti kafama takıldı benim de napim:26:

bence o kadar takinti yapma bunu boyun 1.50 olunca 43 kg bana cok az gelmedi
ben 1.68 boyundayim ve 49 kiloyum bende zayifim kafaya takmiyorum acikcasi..
yasinda kücükse sorun olarak görme bence

gnydn64:minikdepresif
Barçman abla

fides çok zayıf deilsinki sen gayet normal boyun 150yse 42-43 kilo zayıf deil takma kafana

tibiti
aşkito mavili

tibitim bir fıstık çok yakışmış

335 çok beğendim

gnydınım ablam hayyalciğim depresifim çok teşekkür ederim
fides benim gözüme de balık etli gibi göründün hiç öyle kafaya takılacak zayıflıkta değilsin 1.50 boya 42-43 kilo bence normal ben 1.63-64 falanım 44 kiloyum yani kafana takma

aşkito : ay bebiş nasılda büyümüş ya leopar desenli bluzun çok yakışmış canım..
barbieveken : canım saçların çok güzel fiziğinde çok iyi maşallah her giydiğin yakışıyo
yeliz_kync : ev halin sanırım canım spor kıyafetleri her zaman sevmişimdir .
twetyy : kız sen kaç kilosun bacakların ne güzel öle etekte yakışmış ama gömleği beğenmedim
kontes : yeşil ojene bayıldım eteğinede
335dc : canım sen nerdesin ya biz donuyoruz sen babet giyiyorsun maşalah fizik süper
month : resimlerden hiç bişi anlamdım canım ya istiyosan biraz büyüt resimleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…