Bugün ne giydin? Çek görelim..

kontess kabanın çok güzel hata yapmışsın el sürmemekle kahveyle siyah da güzel uymuş çok güzel kombinlemişsin am saç rengine ayrı ayrı hayranım

tewty sende çok şıksın canımm

moon üç kombininde mükemmel ama ilk kombinin çok hoşuma gitti

atladıklarım varsa özür hepiniz çok şıksınız kızlarr

kontess bence kabanin tatli duruyo, giyilmeyecek birsey degil yani :26: kazaginda hos

moon ilk kombinini begenmedim :26: ama öbürleri yakiyo

sağolun kızlarr kırmızı olunca çok dikkat çekiyor içime sinmiyor

moon fiziğinde kombinlerinde çok hoş. her giydiğini üstüne yakıştırıosun.

moon süpersin tatlımkombinlerinden faydalanmak lazım:)etekli kombinde etek ve üst nerden çok çok güzelmiiişşşş

kkontess bence bu renk kahverengi ve siyahin uyumu cok guzel olmus ve kesinlikle pantolonunun durusuyla da baglantili bence modeli ve uzerine tam oturmasi kombini cok guzellestirmis Ne yazik ki ben de kabani begenmeyenlerdenim...

Moon fizik olarak uzun ince olanlara genellikle cogu sey yakisiyor saka sadece ince uzun oldugun icin degil tabi kombinler de hos olduklari icin beyaz taytli olan haric ama kisin beyaz tayt benim gozumde hic birseye yakismiyor ama sen begendi isen onemli olan o...

kontesim kazak bere ikilisi çok hoş kahverengi ton olarak siyaha yakışmış canım
kabanı ben çok beğendim bence giymelisin ama bu kombinle siyah giysen daha iyi olurmuş

tivitim çok hoş olmuşsun gömlekle yelek güzel durmuş

moon iki ve üçüncü kombinini çok beğendim bence beyaz tayt güzel olmuş

tesekkur ederim...beyaz tayt dogru kısın pek olmuyor ama ozaman oyle giyesim geldi

tesekkur ederim bende sevdim ama tabi kısın biraz goze batıyor:26:

ezgi güzel olmuş bence
yaşın itibariyle kötü görünmüyor
uyumlu ve pek cici olmuş canım

kontescim evet ben siyah kahve uyumunu sevmiyorum ama
bu güzel olmuş kazak çok yakışmış
sadece kabandan hoşlaşmadım

moon fıstık gibisin yine canım

meleğimbenim bende gördüm fotoyu ve çok beğendimm
saçların fiziğin filan gayet hoş görünüyorsun canım

tibitoş pamuk şeker gibisin yine canımm çok beğendimm

kosita bayıldım canımm çok hoş olmuşsun

teşekkür ederim bebişimm altımdaki tayt

sağolasın canım benim siyah kabanım yok ne yazık ki :26: ne ayıp bana

aa beğenmene çok şaşırdım günaydıncımm çünkü siyah-kahve sevmediğini çok yerde okumuştum:18:
o yüzden beğenmen beni ayrı bi mutlu etti,teşekkür ederim

Kusum harikasin yine. Renkler birbirine cok uyumlu, e fizik de cok iyi. bere ve canta özellikle cok güzeller.. Kirmizi kabanin aslinda cok güzel ama yinede cuk olayi yok,yine de arada bi giy bence. Özellikle siyah beyaz iceren spor kombinlerde cok hos olur.. tam da mevsimi...

kontesim kombinin güzel olmus canim bende begendim seni , kahve tonun acik oldugu icin bogmamis ...

moon canim seni ve sülün gibi bacaklarini tekrardan görmek güzel :) beyaz tayt disinda hepsi cok hos durmus canim..

kosita cok hosuma gitti kombinin renkler birbiriyle cok güzel uymus..

tiviticigim, bu sekilde bende cok kombinliyorum yelegimi gömlegimi ,cok begendim canim
kisa taytmi giydin sen yaz geldimi bebegim

Son düzenleme:
moon nedense ben beyaz taytlı kombinide çok sevdim..ne yalan söyleyeyim ilk defa beyaz tayt gördüm ama çok yakışmış gerçekten

tibitim en çok beğendiğim kombinlerinden biri olmuş son eklediğin

teşekkür ederim hepinize selayım hep kısa tayt giyiorum zaten ben altına çizme giydiğim için belli olmuyor nasılsa diye bana hiç kış gelmiyor

moon nedense ben beyaz taytlı kombinide çok sevdim..ne yalan söyleyeyim ilk defa beyaz tayt gördüm ama çok yakışmış gerçekten

tesekkur ederim beyaz pantolan yerine tuniklerin altına beyaz tayt giymeyi tercih ediyorum ben alıstım ya bide ondan sanırım:97: begenilince seviniyom valla

hımm evet dediğin gibi deneyeyim bir de çok saol canımm bebim

teşekkürler selayımmm:81: eed sanırım tonundan dolayı tutturduk bu sefer :86:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…